PDA

View Full Version : par problema...pa ako vas ne mrzi pomozite



Plejajocabre
04-03-2011, 01:45
OK znaci problemi su sledeci:
1. proximity(tako se pise?) je prestao da radi i od tad u toku poziva cujem cudno zujanje u slusalici u toku poziva
2. Zvuk i ona poruka na ekranu kad se telefon prikaci na usb( i na komp i u zid) se ne dogadja ali se telefon normalno puni
nije mi ispadao ajfon niti se kvasio

imam custom 4.1 sa ovog foruma bb 6.15(KOJ SAM RE TARD)


Pa ako neko nesto moze da mi pomogne bio bih zahvalan na pomoci HVALA

Demonix
04-03-2011, 01:53
1. Ček, ne radi ti proximity senzor? I misliš da je to uzrok zujanja?
2. Koja poruka na ekranu?

U svakom slučaju, najbolje da prvo uradiš restore da bi znao da li je problem softverske ili hardverske prirode. Naravno, napravi backup prvo jer ćeš izgubiti sve podatke.

3gs
04-03-2011, 02:14
i nisi retard vec si kao ja nestrpljiv bio

06.15 nije smrt

bice downgrade

2.cek sta uopste ti ne radi zvucnik na fonu ili samo ne ukljucuje zvuk kada ga zakljucas i ukljucis na struju?

mallena
04-03-2011, 02:25
3gs - moje neko misljenje je da nece bas tako lako naci nacin za downgrade :( ,ipak do sada je samo za bootloader 5.8 koji je vezan za 3g moguc!Nekako mislim da je teze naci nacin za downgrade nego unlock,jer bilo bi onda mnoooogooo manje zakljucanih iphone-ova da nadju nacin za downgrade bb ...To je neko moje misljenje :)!

3gs
04-03-2011, 10:20
ma tvoje moje svacije

naci ce se resenje neces ceo zivot nemati 06.15 bb bez gps_a
ipak ima MNOOOOOGO ljudi koji su digli na taj bb

ne brini kada izadje unlock bice i downgrade polako

Plejajocabre
04-03-2011, 17:39
ok hvala sto se interesujete za problem i koliko vidim nisam bio jasan. Pa sad cu probati da pojasnim:
1. CUJE SE ZUJANJE u toku razgovora od dana od kad je crko proximity(crko,posto jelte ne radi OD JEDANPUT) i zvuk u slusalici je postao tisi od tada
2.znate onaj zvuk i pojavljivanje baterije na lock sreen-u kad punjac povezete sa ajfonom? pa NE DOGADJA SE i to OD JEDANPUT prestade da radi ali se telefon puni normalno.
E sad za 3GS imam normalan zvuk,mada slabiji nego pre par dana, u toku razgovora ... i nisam bio ne strpljiv nego ne upucen jer sam drugi vlasnik XD onaj predhodni je bio....nestrpljiv XD
Za Demonix hvala na savetu mada se ne razumem u sve to restore itd ali imam drugara koj zna pa ce mi on odraditi.
IZVINITE ako ne postujem kako treba nisam neki forumas pa se ne razumem u replay i te fazone...
e da zbog ovog bb 6.15 ne radi gps,to kontam ali sam procitao da je nekome uspelo da odradi ono reset network settings i to je kao pomoglo pa me zanima (ne bitno je da li se proraditi gps ili ne) da li mogu da zeznem nesto time pa da lupam nemam signal ili nseto slicno? HVALA SVIMA JOS JEDNOM!!!!!!!!!