PDA

View Full Version : Pomozite ako Boga znate!



Nempav9
28-02-2011, 17:33
Nailazim na dva problema kod telefona. Prva: Drugi sam vlasnik telefona, i account za store je vec postojao, kada sam hteo da napravim svoj account trazio mi je zemlju. Srbije naravno nema u ponudjenom, pa sam staavio Sloveniju. Trazi mi postcode za Sloveniju, ja nesto mlatnem-ono kaze nije u redu. I tako bezbroj puta. Treba mi pomoc da napravim svoj account. Drugi problem na koji nailazim je taj, sto kad prikacim Iphone na komp, prepoznaje ga kao kameru, a ja ne mogu da prebacim muziku i video-e. Jedino mogu sa telefona da prebacim slike. Nerviraju me ovi problemi, pa ako bi uspeli da mi pomognete da ih resim bio bih veoma zahvalan. Unapred hvala!!

CJay
28-02-2011, 17:40
Sto se tice prebacivanja sadrzaja, to sve radis preko iTunes-a. Kad pokrenes, skontaces sam, nije komplikovano. Kad pravis acc na iTunes-u, idi ovim redom: Idi u appstore, klikni na neku free aplikaciju, idi purchase i otvorice ti prozorcic u koji treba da upises svoje podatke, tj. login, a pored ces imati create account ili nesto u tom fazonu. Tu mozes da biras zemlju koju hoces, ja bih ti preporucio USA, zato sto je bolji store nego ovi ostali. Podatke o postanskim brojevima i ostalim detaljima za adresu mozes da izguglas, stavi bilo koju adresu na koju naletis na guglu i prihvatice ti.

Nempav9
28-02-2011, 17:42
Hvala puno, valjda ce raditi! :)

komsa
28-02-2011, 17:54
kad si vec ukucao sloveniju,mogao si na google-u da kucas bilo koji grad u istoj i da pogledas post code.......;)

Nempav9
28-02-2011, 21:24
Sad sljaka do jaja. Hvala jos jedanput! :D

Goxy86
28-02-2011, 23:07
Ovo bi trebao CJay da kaze ali reci cu mesto njega, CASE CLOSED !