PDA

View Full Version : Usage time = Stand by time



sina_bl
26-02-2011, 20:36
Naime, u svrhu produžavanja vijeka baterije uradio sam Restore iPhone-a 3G 8GB 3.1.3 06.15.00 sa Activated Custom Frimware 3.1.3. I šta mi se sad dešava?
Usage time jednak je Stand by time, odnosno: ako je Stand by time 2 sata, a ako sam telefon koristio 15 minuta (znači Usage je 15 minuta), a meni stoji da je usage 1h 45 minuta, znači potpuno kontra.

Ima li nešto što se treba uraditi poslije Restore-a?
Pokušao sam instalirati Push Doctor, ali za sada ne ide, dođe do nekog dijela i onda Cydia izbaci COMPLETE ali prvi pokazatelj da ne radi mi je taj što ne radi Youtube. Kada odem na Package/Push Doctor/Reinstall piše mi da je Disk using 0.00kB! I tako dalje... mogao bih danima pisati o ovom problemu... Ima li rješenja za ovo...?

1024
26-02-2011, 21:21
Meni se jednom desilo nesto slicno: imao sam usage time od 16 sati, sto je u stvari bio standy time jer je telefon bio zakljucan. Problem je bio u aplikaciji koja mi je ostala ukljucena u pozadini. To je bila neka od aplikacija koja pretvara iPhone u web kameru, ne znam tacno kako se zvase, i ona je iz nekog razloga "zaglavila merac" usage vremena (i usput mi istrosila bateriju). Od tad pa nadalje sam vodio racuna da je gasim rucno cim zavrsim sa njom i nisam vise imao problema.

Mala je sansa da je kod tebe nesto slicno, ali mozes da proveris.

sina_bl
26-02-2011, 23:02
Iz nekog razloga, poslije još jednog punjenja do kraja, sad je sve ok... Kako? Nemam pojma...