PDA

View Full Version : Veliki problem sa igrama za ipad



kunaguero
26-02-2011, 01:41
Jailbreakovan mi je ipad i iphone ali igrice sa iphona koje su mi u itunesu ne mogu da se stave u i pad,instalira ga do kraja ali na kraju pise da zbog nekog problema ne moze da se instalira na ipad.I sve su to igre koje su kompatibilne i sa iphonom i sa ipadom.Negde gresim sigurno,da li zna neko?

neeemanja
26-02-2011, 01:55
Koliko ja znam ne mozes imati isti acount za iPhone i za iPad tako da ne mozesh iste preko iTunesa prebaciti na iPad.
Ako greshim ispravite me a ako ne uradi jailbrake na iPad-u>apptrackr>nadji aplikaciju koja ti treba>download>ubaci u acount koji koristis za iPad i sync :)


Sent from my iPhone 4 :) FW4.2.1 BB02.10.04 (locked) using Tapatalk

Sharky
26-02-2011, 02:58
moze isti acc za vise uredjaja
proveri da li imas appsync na ipadu
koji ios je na ipadu
neke app i igre rade samo na 4.0 i vecem ios-u

kunaguero
26-02-2011, 22:21
E hvala za appsync,sad ih prima ali grafika je ocajna.Igrica krece minimizirana i ima sa strane klik 2x kao da je razvuce,kao da je igras sa iphona na ipadu ako me razumes i onda kada je razvuces ocaj.Ni nalik onom sto sam vide kako izgleda real racing 2 na ipadu.Inace ipad mi je na 3.2.2 a real racing 2 trazi 3.1 pa navise,probao sam i druge igre i aplikacije ali sve krecu na malom ekranu od 3,5 incha sa mogucnoscu da razvuces na nekih 7 inchi.Ocaj.Pomoc?

Belgrade011
26-02-2011, 22:50
Nema pomoci, jednostavno u installous-u imas u settings-u opciju da ti pokazuje samo igre za IPAD odnosno HD igre, koje su pravljene za IPAD i tu je grafika fenomenalna!
savet ti je da skines recimo real racing HD pa ces videti sta je grafika
sve iPhone aplikacije se minimuzuju.. :)

kunaguero
26-02-2011, 23:04
Znaci moram da skinem igricu direktno sa ipada?A sta je sa igrama skinutih sa torenta ili neta,jer i one mi se minimalizuju na ipadu?

Belgrade011
26-02-2011, 23:12
Mozes da skines i preko torenta ili neta ali mora da bude HD znaci naziv igre plus HD
real racing HD, Pro Evolution Soccer HD, Call of duty HD i slicno..

Sharky
26-02-2011, 23:22
A sto lepo ne odes na apptrackr i u padajucem meniju stavis da ti izbaci samo aplikacije za ipad

kunaguero
26-02-2011, 23:51
Nevezano za ovo,ako apgrejdujem installous na 4,hocu li izgubiti downlodove sa starog installousa?

Sharky
27-02-2011, 00:51
Ako si imao 3. Onda neces.
A ako je 2. Onda mozes da ih sacuvas sa nekim ssh softverom

mikee
28-02-2011, 14:53
Znaci moram da skinem igricu direktno sa ipada?A sta je sa igrama skinutih sa torenta ili neta,jer i one mi se minimalizuju na ipadu?

da bi izbegao problem sa minimiziranim applikacijama instaliraj Fulforce program iz sidije koji ce da optimalizuje velicinu aplikacija koje nisu prilagodjene za ipad...nije bas uvek korisna stvar ali moze nekada da posluzi:vb_rtfm: