PDA

View Full Version : Oborio sam sistem, sta sad?



markoarsenal
21-02-2011, 19:50
Dakle, skoro sam oborio sistem na kompu, a prethodno nisam nista sacuvao vezano za iphone. Sad nisam povezivao ponovo iphon na komp (nemam instaliran ni iTunes) jer se plasim da ce sve sto mi se nalazi u telefonu biti izbrisano. Je l' moze neko da mi pomogne i kaze sta dalje ciniti?
Hvala.

dado
21-02-2011, 20:17
Instaliraj iTunes slobodno, i kada prikljucis iPhone, desni klik na device i onda "Transfer purchase" i prebacice ti se sve iz iPhone-a u iTunes, i namjesti da ti imenik sync-uje sa Outlook-om ili Gogle acc.

markoarsenal
22-02-2011, 14:51
Uspeo sam, je l' mogu i instalirane aplikacije da sacuvam na istu foru nekako?

iLudak
22-02-2011, 15:09
Pa to ti je za instalirane app koje prebacis samo u iTunes da ih imas u App sekciji da mozes da sync-ujes opusteno telefon...

markoarsenal
23-02-2011, 01:25
E, a kako da ih prebacim?

iLudak
23-02-2011, 01:44
Zakacis telefon na komp , udjes u iTunes i pre nego sto ti telefon SYNC-uje , swipe-ujes Cancel SYNC na telefonu , zatim udjes na telefon na iTunes-u ides desni klik i Transfer Purchase i onda ti se sacuvaju aplikacije na iTunes-u u sekciji App , to je sve... ;)

markoarsenal
24-02-2011, 01:15
Nece tako to sam vec uradio......moguce i da me zeza ovaj novi iTunes, probao sam da prebacim neki video i muziku na telefon i nece ni jedno ni drugo..

pentium4
10-09-2011, 20:48
Instaliraj iTunes slobodno, i kada prikljucis iPhone, desni klik na device i onda "Transfer purchase" i prebacice ti se sve iz iPhone-a u iTunes, i namjesti da ti imenik sync-uje sa Outlook-om ili Gogle acc.

a kako se podesi da ide sinhronizacija sa outlookom,tj.da kupi kontakte iz telefona na outlok i obrnuto

dado
10-09-2011, 20:57
Kada prikljucis iPhone na iTunes klikni na ime telefona i gore u vrhu ces imati opcije tipa: info, music, videos, photos, ringtones... Ides na info i tu podesis da sync-uje kontakte sa outlook-om.