PDA

View Full Version : original maska za 3gs



mkm
15-02-2011, 18:26
da li se moze naci negde original maska,crna za 3gs,i koja je cena?

WladoN
15-02-2011, 19:06
Na našim prostorima teško, u Americi možda i cijene se kreću od 20 eura bez hromiranog dijela pa do 40-50 eura sa hromiranim dijelom, sve zavisi gdje nadješ. Mogu se naći i na ebay-u možda jeftinije, ali teško je znati kome vjerovati da li je original ili samo dobra kopija.

.stefan
16-02-2011, 04:13
Original nema na netu na mestima na kojima mi trazimo (ebay i sl),a ima dobrih kopija,a cena tih kopija je bas u opsegu u postu iznad!
Razlika izmedju dobre i lose kopije je u zavrsnoj obradi,da li je svaki sraf lepo izbusen i tako te stvari...
Original imas samo na par mesta u US koji su nesto na foru ovlascenih servisa za apple i maska je i preko $100,ali to je samo za US,tipa posaljes iphone,oni ti to promene,naplate i ruke u toj ceni i vrate ti ga postom nazad...

WladoN
16-02-2011, 10:57
Ma ja znam da kad sam za sebe trazio to je bila ludnica da se nadje, dok na kraju nisam zamolio rodjaka u US da mi to nadje u nekom od tih apple servisa i posalje i platio sam je oko 50 eura zajedno sa zalijepljenim hromiranim dijelom, a da sam slao njima izasla bi me maska+zamjena oko 80 e ili 100 dolara.