PDA

View Full Version : Ilog?



lijadjo
04-02-2009, 16:04
Vidi li neko Ilog u cydiji, posto sam ga ja imao ranije, ja ga ne vidim samo vidim patch na xsellize...
Mislim da su promenili i da se sada zove mobile log tako da patch automtski nema funkciju!!?

lijadjo
04-02-2009, 16:33
ima na Iclarifeid ali patch can not comply pise..

cuvenilik
04-02-2009, 17:38
Vidi li neko Ilog u cydiji, posto sam ga ja imao ranije, ja ga ne vidim samo vidim patch na xsellize...
Mislim da su promenili i da se sada zove mobile log tako da patch automtski nema funkciju!!?

Izvini, a sta radi Ilog? tj cemu sluzi konkretno?

lijadjo
04-02-2009, 17:50
vidis trajanje razgovora , broj poruka..zgodan program posto sam je na postpaid-u da me ovi lopovi
iz mts-a ne klepaju po usima..

A new version of iLog has been released which allows you to manage your iPhones call history and now SMS messages as well.

iLog 2.1: New Features
1. Viewing incoming and outgoing SMS;
2. Possibility to delete single incoming or outgoing SMS;
3. Notification of missed calls and unread SMS;
4. Replacement of standard "Recents" in the iPhone standard application with the iLog recent call manager interface.

Download from Cydia.
Cracked by HunterX (many thanks to his effort)

Instruction:-
Make sure you uninstall it completely.
- Go to "/private/var/mobile/Library and delete folder "iLog"
- Go to "/private/var/mobile/Library/Preferences"
- Delete "com.iXtension.iLog.plist"
- Install iLog and get it demo or continue demo
- Apply the crack for "iLog" (set it to 755) and replace iLogLib.dylib in folder "Support"

If you have IntelliScreen, do as follow below:-
IntelliScreen->Performance->App Launch Boost set OFF. Reboot

evo linka ....
http://www.ziddu.com/download/2439030/iLog.2.1.Cracked.Patch.HunterX.CNPDA.rar.html

sada sam ga namestio , radi..

AwaX
06-02-2009, 00:41
jel postoji verzija ilog 2.1 negde za download jer vise ne postoji pod tim imenom u cydia, nego kao mobilelog, a za njega nema crack

lijadjo
06-02-2009, 01:05
ubaci iclarifeid repository, napisao sam gore i videces ga u cydiji...

AwaX
06-02-2009, 01:34
ubaci iclarifeid repository, napisao sam gore i videces ga u cydiji...

ne postoji vise na iclarifeid, proveravao sam. ponavljam, postoji mobilelog sto je pretpostavljam novo ime za verziju 2.2 ilog-a.

lijadjo
06-02-2009, 01:39
ja ga vidim, u ruci mi telefon , kada ga ukucam u search, a ne vidim ga u sources kada odem na iclarified...

lijadjo
06-02-2009, 01:43
btw juce sam ga instalirao

cuvenilik
06-02-2009, 11:06
Hvala lijadjo. Samo jedno pitanje, osim oog programa, postoji li jos neki za brisanje pojedinacnih poziva???

lijadjo
06-02-2009, 12:11
ne bih znao to, mislim da je ovaj najbolji, meni koristi zato sto vidim trajanje poziva... to mozes da radis i sa ovim
default u iphon-u

carlito
06-02-2009, 12:27
ja ga vidim, u ruci mi telefon , kada ga ukucam u search, a ne vidim ga u sources kada odem na iclarified...


Nema ga ni u search sada, samo patch i mobilelog tj 2.2 ver

lijadjo
06-02-2009, 15:53
ja ga vidim na searchu , mozda zato sto sam instalirao vec...misterija

zmaja
17-02-2009, 16:14
evo male pomoci oko MobileLog 2.2

sve sam prekopala sto sam mogla i na kraju nasla ovo jedno resenje (na xsellize forumu), koje je meni bilo najbolje i najlakse dok se ne pojavi neki pravi i validni krek.

ja sam npr instalirala MobileLog 2.2 sa Cydie, sa iClarified source-a. naravno to je demo verzija koja ima popup screen gde kaze da je ostalo jos 6 days trial, i trazi aktivaciju ili continue demo.

mala zaobilaznica je da tih 6 days mogu da se pretvore u nekih 100000000 days, ali ne moze da se izbegne pojavljivanje tog popup-a (sto licno ne smatram velikom smarachinom, to je ipak samo jedan vise 'touch' a app ipak radi normalno. mnogo manja cena nego kupovina legalne app za 5e :) )

sta treba uraditi:


SSH into your phone
open com.iXtension.MobileLog.plist located in /private/var/mobile/Library/Preferences
and change
<key>SERIAL</key>
<string>xxxxxxxxxxxx</string>
to
<string>999999999999</string>

ukoliko zatreba, ovde mozete naci plist editor: http://download.cazisoft.com/pledit.zip


sad mi je aplikacija u trial-u jos 10065090 dana :) sto je, nadam se, dovoljno vremena da se doceka crack ;D


nadam se da je ovo od pomoci. pozdrav!

lijadjo
17-02-2009, 16:36
ne razumem imas na xsellize, mobile log krekovan u cydia.. Vecno, dugovecno

zmaja
17-02-2009, 16:44
hm...sad ja ne razumem ???

nigde mi se u cydia pod xsellize source ne pojavljuje mobilelog.....ili ne trazim na pravom mestu?



EDIT: nasla zasto se ne pojavljuje!

vidi se samo ukoliko je u source unet http://xsellize.com/cydia/user-pass/
(Where user and pass are your username and password for the forums)

u suprotnom ne. cim sam unela user i pass sve sam nasla. Thanks :)

lijadjo
17-02-2009, 17:01
jedino ako nisi registrovana na xsellize, onda je moguce, jer sam ga ja skinuo upravo odatle

zmaja
19-02-2009, 07:16
jel vam krekovana verzija mobilelog-a 2.2 sa xsellize-a racuna pozive tacno u sekund? posto se meni svi pozivi pojavljuju sa vremenom trajanja zaokruzenim na minute. (uvek pise broj za minute i 0 sekundi, za svaki moguci poziv)

carlito
19-02-2009, 10:35
Meni samo na minute.

AwaX
19-02-2009, 12:21
jel vam krekovana verzija mobilelog-a 2.2 sa xsellize-a racuna pozive tacno u sekund? posto se meni svi pozivi pojavljuju sa vremenom trajanja zaokruzenim na minute. (uvek pise broj za minute i 0 sekundi, za svaki moguci poziv)


meni racuna tacno u sekundama. nisam je instalirao sa xellize-a nego manualno preko deb fajla. e sad gde sam tacno to skinuo veze nemam. pretpostavljam google search za mobilelog. radi extra btw

lijadjo
20-02-2009, 02:20
vidi stvarno..xsellize.. isto minuti..pih

zmaja
23-02-2009, 07:11
meni racuna tacno u sekundama. nisam je instalirao sa xellize-a nego manualno preko deb fajla. e sad gde sam tacno to skinuo veze nemam. pretpostavljam google search za mobilelog. radi extra btw


jel ti ne bi bio problem da objasnis kako se to instalira? ja sam nasla neki .deb fajl za mobilelog ali ne znam kako da ga instaliram.

hvala :)

AwaX
23-02-2009, 13:19
ok. evo vam link za download

http://uploading.com/files/3XYSVTEB/mobile.log.cracked.rar.html

u samom rar-u imate uputstvo. prevescu za one koji ne znaju.
nadam se da svi znate da koristite winscp.
-SSH into your iPhone (winscp log in, to znate, kapiram)

-Place file to /var/root/ (meni je ovo default folder kad otvorim winscp, tu kopirajte deb file)

-dpkg -i /var/root/MobileLog.v2.2.deb (ovo boldirano iskopirajte u command line)

-Press enter

-Respring or reboot....

znaci prosto je. prostije od ovog ne moze. javite ako negde zapne

zmaja
23-02-2009, 16:34
-dpkg -i /var/root/MobileLog.v2.2.deb (ovo boldirano iskopirajte u command line)


hmm...a gde je command line u winscp-u? izvini zbog silnih pitanja, inace znam da se snadjem u winscp-u ali do sada nisam koristila commands pa ne znam gde to da ubacim. hvala.

AwaX
23-02-2009, 16:47
oh yeah. hit "shift+ctrl+n"
trebala bi da je vidis na dnu winscp window-a. tu paste, pa enter, respring
i to je to. mobilelog up and runnin

zmaja
23-02-2009, 17:06
yes, up and runnin', just like you said :)

hvala puno! ;D

kolicina
23-03-2009, 01:58
Read me is as follows:

Install Mobile Log 2.2 through Cydia

-Extract Files.zip

-SSH into Phone using WinSCP

-Replace files in the given directory&#39;s

-Respring and enjoy


Thanks to HunterX for the Crack.


http://rapidshare.com/files/203985273/MobileLog2.2.zip


http://www.megaupload.com/?d=Y65B2KGO