PDA

View Full Version : Problem sleep dugme.



max_serbia
13-02-2011, 14:57
Pozdrav, ispao mi je telefon pre koji dan(u futroli) i primetio sam da je upalo sleep dugme.. Sve radi samo se teze stiska.. Mora da se jako stisne.. Da li neko zna kako to da sredim, ili kolko bi bila popravka?

BaneK
13-02-2011, 15:05
iPhone Servis i Podrška
Kosovska 28, Beograd
011/32 38 954
[email protected]

max_serbia
13-02-2011, 15:44
Ma znam, zvacu sutra nedelja je. Sad nesto citam da je to cest problem, ali da li mora da se menja i volume buttons, silent sve? Da li neko zna kolika je okvirna cena popravke?

Damir87
13-02-2011, 22:09
ja sam isto cesto nailazio po forumima da ljudi imaju problema sa dugmicima ... uglavnom sa home
mene isto home zeza ponekad ... stisnem jednom on ili ne odreaguje ili se ponasa kao da sam stisnuo 2-3x
... javi koliko je bila popravka i sta je sve radjeno
pozz

max_serbia
13-02-2011, 22:51
ovo je potpuno drugaciji problem, nego home dugme.

cuo sam da mora da se menja jos dosta toga, pored sleep dugmeta, ali to je bilo za stare iphonove..

javicu kad saznam.


edit: zvao sam, rekose mi ljudi da bi najverovatnije trebao da se menja ceo flat kabl, i da je to 50eur.
smor.

Damir87
14-02-2011, 12:15
uh meni deluje da su lupili ili da hoce da ti uzmu 50e
ono verujem da to dugme kosta ali da je i kabl otisao od udarca e to nekako ne verujem bas
ono nisu ga ni pogledali
pitaj jos neki servis za svaki slucaj

.stefan
14-02-2011, 12:19
max_serbia: ne mora da znaci,ne znas dok ne otvoris....mozda se samo dugmence pomerilo ili se flet pomerio ili je plastikica pukla....samo moze da se nagadja,ne znas dok ne vidis...

Damir87
14-02-2011, 12:35
evo sad sam nasao neki snimak
http://www.youtube.com/watch?v=EWdojfaazUo&feature=player_embedded#at=50

izgleda da taj flat kablic ne moze da se odvoji od dugmeta pa ako se menja dugme menja se i kablic

ali to i dalje ne znaci da dugme treba da se menja mozda je kako kaze Stefan samo pomereno ili izletelo iz lezista

max_serbia
14-02-2011, 18:06
ma cenim da je flat, jer vremenom(za 2 dana) se stanje dosta pogorsalo..
sad moram da stisnem iz sve snage da bi radilo, a pre 2 dana nije bilo tako..

hvala u svakom slucaju.

.stefan
14-02-2011, 20:03
@Damir87: dugme je odvojeno od fleta,ono se samo naslanja na njega....rasturao sam ranije pa znam....

Damir87
14-02-2011, 21:12
bzvz ako je samo naslonjeno nije ni cudo da se rastimuje od jednog pada i to sa sve fotrolom ... ali opet nagadjanje i nagadjanje :)
sad me zivo interesuje sta je
realno mogao je i sam tastar unutar sebe da se raspadne... milim na one njegove polugice

.stefan
15-02-2011, 01:33
tesko da je moglo dugme kao dugme da se raspadne jer je ona tzv polugica metalna koja je na dugmetu i ide levo,desno dosta cvrsto povezano sa dugmetom i mislim da bi se bas tesko polomilo...a sto se tice toga moze biti da se jednostavno flet pomerio i dugme malo upalo...opet,mi mozemo da lupamo samo...ali iskreno sumnjam da mora flet da se menja