PDA

View Full Version : Upload slika na facebook-u



josip122
10-02-2011, 08:39
Naime u zadnje vrijeme ne mogu nikako da uplodam sliku na facebook-u,sve je u redu dok ne pritisnem upload i onda se jednostavno ne dogada nista vise,da li je netko imao takav problem i da li netko zna kako ga rijesiti?

dzenopoljac
10-02-2011, 09:53
Ako si pokušao preko wifi-ja ne bi trebalo da bude problema. Može da zeza kada je sporiji protok (recimo preko 3G mreže). Probaj da reinstaliraš Facebook aplikaciju ili da je eventualno update-uješ preko Appstore-a (ako već nisi).

josip122
10-02-2011, 10:02
Ako si pokušao preko wifi-ja ne bi trebalo da bude problema. Može da zeza kada je sporiji protok (recimo preko 3G mreže). Probaj da reinstaliraš Facebook aplikaciju ili da je eventualno update-uješ preko Appstore-a (ako već nisi).

preko wifi-ja sam pokusavao i to ne preko jednog nego na vise mjesta sam se spajao i nikad nije htjelo,update-ao sam je ,jedino mi ostaje da je reinstaliram.

dzenopoljac
10-02-2011, 10:05
Probaj i to. Ako ne pomaže onda, po mom mišljenju, ili da čekaš nov update fb aplikacije ili da radiš restore, mada je to suviše posla oko samo jedne aplikacije. Jedino ako imaš još neki problem onda vredi restore. Nadam se da sam koliko-toliko pomogao :D

josip122
10-02-2011, 10:06
Reinstalirao i sada radi sve ok,zahvaljujem ;)

dzenopoljac
10-02-2011, 10:08
Nema frke :)

korniSh1
27-07-2011, 22:00
Da podignemo temu iz mrtvih. Kako se menja kvalitet (rezolucija) u kojoj će se fotografije uploadovati na fejsbuk?! I gde mogu da proverim u kojoj se rezoluciji trenutno uploaduju?!

Interesuje me pošto hoću da je podignem na nekku hi rezoluciji!