PDA

View Full Version : Baterija neopisiv problem



uroslukic014
10-02-2011, 00:08
Dobio sam i-phone 2 16gb pre nekoliko dana radio je normalno i odjednom kada sam stavio da se puni stajao je non-stop na pocetku i nije se pomerao cak se i pri paljenju nije pojavljivao logo...probao sam restart gasio palio punjac,usb nista kada sam ga otvorio primetio sam da je beli kabal od baterije odlemljen i zalepljn na plocu nije lemljen kada sam skinuo traku i namestio ponovo lepo...od tada kad upalim pojavi se logo ali opet stoji na istom kao da se puni na bateriji pise made in china i sva je mekana ....e pa ako moze neko molim vas nek pomogne :)

Kiza82
10-02-2011, 00:33
Mislim da ti mogu pomoci u isrbija shopu! Imash njihov kontakt na forumu pa se raspitaj!

uroslukic014
10-02-2011, 00:37
Ja mislim da je 100% baterija jer sam procitao ovde na forumu da se tako desilo jos nekome...ali kontaktiracu ih :)


EDIT

ima li neko predstavu sta je ?

BaneK
10-02-2011, 01:58
Iskljuci ga i ostavi na punjacu par sati pa probaj da ga upalis.

uroslukic014
10-02-2011, 03:03
Probao sam ne moze da se upali stoji kao baterija i ono crveno kao na pocetku cim izvadim punjac on je mrtav kad vratim pojavi se logo pa opet tako :)


EDIT

Evo jos nesto beli kabal uopste nije zalemljen msl da nema za sta jer srednjeg konektora nema na ploci vidi se ta je bio tu ali nema ono sivo kao na ova dva ali ne razumem kako je pre radio :( bez fona sam uzas pomagajte