PDA

View Full Version : iPhone 4 Speaker (zvucnik) ne radi



djalf
09-02-2011, 08:32
Juce sam drugaru odradio Aktivaciju i JB na novom telefonu ali mu ne radi zvucnik :( Zvuk ima preko slusalica, zato i znam da je zvucnik neispravan.
On hoce da ga namesti ovde a ja sam za vracanje u Svajcarsku da se ostvari reklamacija kad vec ima garanciju dve godine.
Da li to moze da se namesti i da li je samo do nekog konektora? Cini mi se da je neko imao slican problem ovde.

Villa7
09-02-2011, 12:26
ja sam imala ovaj problem al mi nije bilo resenja pa zato ga vratila nazad i dobila nov , mislim da je bolje da ga vrati kad ima garanciju 2 god sto se tice popravljanja ovde ja ne bih stavila na rizik da ga popravljaju uvde s`obzirom da imaju iskustva momci sa iphone-srbije. ( moja preporuka da ga vrati i uzme nov sto pre dok se prodaju sa 4.2.1 za kojih par dana poce ce prodaja sa 4.3 fw a ovaj nece imati odma jb) ispravite me ako gresim .. pozz

boko
10-02-2011, 10:30
@djalf
saljite ga na garanciju,glupo je da pokusate popravljanje,ako ne uspe onda gubi garanciju.

dzenopoljac
10-02-2011, 10:58
ja šaljem svoj na zamenu zbog flekica na ekranu, tako da se ne bih ni sekunde razmišljao kada je u pitanju neispravan zvučnik.

Sharky
10-02-2011, 11:11
Posalji ga i iSrbija Servis, mozda je samo konektor, a ni zvucnici nisu mnogo skupi.
Na kraju krajeva ako je nesto vise onda reklamacija, nece oni ni znati da je otvaran.
Prva solucija ce ga ispasti pretpostavljam jeftinije.

djalf
10-02-2011, 17:05
salje ga na reklamaciju.

.stefan
10-02-2011, 20:23
mene bi pravo da ti kazem za tako neki sitan problem bolelo uvo da se cimam i da gubim vreme sa slanjem telefona i cekanjem na novi...sto kaze sharky nece da provale da je otvaran,a i ta garancija je vise psiholoska stvar...ko da ce nesto da se pokvari za godinu dana...sve sto rikne,riknuce posle toga...;)

StiveQ
27-05-2011, 01:40
mali problem sa zvucnikom na 4, a imao sam i na 3g, da li je normalno da mi radi samo desni zvucnik, jel to neka boljka na iphonu ili ima neka posebna opcija da se ukljuce oba zvucnika(stereo) Moze neka pomoc?

Gadoguz
27-05-2011, 01:43
Jedden zvucnik a jedan mikrofon, nisu oba zvucnici ;)

StiveQ
27-05-2011, 14:08
A ha, ipak sam iNovajlija:facepalm: Hvala;)

Sharky
27-05-2011, 14:10
Covek se uci dok je ziv :)
Nisi ni prvi ni poslednji koji je pomislio da mu jedan zvucnik ne radi