PDA

View Full Version : Safe Mode



ArminD
07-02-2011, 00:15
Pozzzz

iPhone mi se stalno boot-a u safemode ne znam zasto. Nisam nista specialno radio. Imam iPhone 3g 8gb otkljucan i jailbrake-ovan.

ranke
07-02-2011, 00:29
Mozda problem pravi neka aplikacija. Da li je to pocelo da ti se desava posle neke instalacije?

brzi82
07-02-2011, 00:34
Mozda problem pravi neka aplikacija. Da li je to pocelo da ti se desava posle neke instalacije?

Moguce je da je to i ja sam instalirao neku app od cydia i tel mi je posle toga bio u safe mode pa sam samo obrisao tu aplikaciju i posle sve je bilo normalno kao i pre.Seti se sta si posledno instalirao u tel i obrisi to mozda ces da resis problem

ArminD
07-02-2011, 21:34
sjetio sam se da sam instalirao nest osa cydie. Obrisao sam i sada radi HVALAAAAAAAAAa

Dionne
10-02-2011, 20:18
E ja ne mogu da se sjetim :D Znaci, ne gine mi brisanje svega :DDD

oldboy
10-02-2011, 23:45
Odkako sam presao na fw 4.2.1 imam problem sa prijemom sms poruka, tj iPhone odmah po prijemu ode u safe mode. Prvo sam uradio restore na oficijalni i i mao taj problem. Nakon njega sam uradio restore na custom i opet isto. Sve ostalo radi ok, ali ovo me izludjuje. Najgore je to sto ni ne cujem da je stigla poruka. U safe modu sve sljaka ok, prijem poruke i notifikacija radi normalno, ali ja zelim to bez SM. Ima li mozda neko resenje za ovo? Vidim po netu da nisam jedini sa ovim problemom, ali ne nalazim resenje. i nije do cydie, tj nije neka instalirana aplikacija koja zeza jer sam testirao telefon odmah nakon otkljucavanja, bez instalacija i bekapovanja telefona, i nece :)

dzenopoljac
10-02-2011, 23:49
Koju app koristiš za poruke? Default? Ja sam isti problem imao sa iRealSms-om pa sam ga batalio. Ako ništa ne upali, probaj čist restore tj. da posle ne radiš restore from backup. Naravno ovo podrazumeva prethodni bekap kontakata, poruka i sl. preko ssh.

oldboy
10-02-2011, 23:53
Koristim default, evo sada cu u logu da vidim sta je problem, ako nadjem nesto javljam.

edit> znaci ne verujem...problem je pravila AnyRing aplikacija, sto znaci da sam ja ipak prvo bekapovao pa tek onda testirao fon :( Ali dobro, izbrisao sam je i sad je sve ok. Tako da ako neko ima slican problem ovo je mozda resenje. Ukoliko ne, CrashReporter je odlican za ove stvari jer se u logu lepo vidi sta pravi problem :)

brzi82
11-02-2011, 00:27
A gde da nadjem crashreporter u app store ili cydia ? Ta aplikacija ti kaze sta pravi problem kad nesto nije u redu ili kako na koj princip radi ???
Hocu da je imam za svaki slucaj

oldboy
11-02-2011, 18:26
Cydia. Instaliras ga i u njemu imas crash log u kome mozes videti sta je od aplikacija prouzrokovalo da ti fon ide u safe mod. ja sam ga sinoc prvi put instalirao i lako je da se koristi :)

brzi82
12-02-2011, 02:16
Probao sam ali ne mogu da instaliram crash reporter neznam zasto...