PDA

View Full Version : problem restore-molim pomoc



katarina1407
27-01-2011, 20:48
Dragi ljudi, prije svega oprostite ako cu lupetati neke gluposti, naime nova sam u iphone vodama i vec imam problem. Naime, kupila sam iphone 3g od nekog lika i tel. je dobro radio 2 dana na moju karticu. Danas ko god da me zove ja jasno cujem , ali mene ne cuje niko. Pretpostavila sam da je nesto do mikrofona ,ali opet pokusala sam da uradim restore i sad na ekranu imam samo iphonov logo (tacnije jabuku i neki kruzic koji se kao vrti)Napominjem da nemam mnogo iskustva sa iphonom, ali se mogu i moram snaci (u mom gradu ne postoji servis), tako da vas molim da mi pomognete da otkljucam i pokrenem tel. Sad mi je bitno da ozivim tel., mikrofon manje -vise. Molim vas, da mi objasnite korak po korak, kako da to uradim. Hvala unaprijed, dobri forumasi!:D

Sharky
27-01-2011, 20:49
Kako si radila restore?

katarina1407
30-01-2011, 14:11
Na opciju u tel.,restore, kad sve brise (mislim da ima upozorenje da ce sve obrisati i trajati oko sat vremena).

Da, malo sam pretrazivala po netu i pomocu Sn0wbreez-a i 3.1.2 software pokusala da rijesim problem, medjutim poslije izvjesnog vremena pojavi mi se greska 1601 ??? Sta da radim?

Hm, narode, posto niko ne odgovara, ja sam tel. odnijela u servis u najblizi grad gdje su mi zamjenili mikrofon otkljucali tel. i sve je bilo ok do punjenja tel.. No ,juce poslije punjenja tel. isti problem Opet me niko ne cuje, opet mikrofon.Ljudi da li neko zna sta se desava? Ludim od iphonaaaaa :(((

Byakuya
30-01-2011, 14:27
Pomesala si nas sa nekim call centrom...ne sedimo mi ovde bas 24h...
Da li ti je palo na pamet da im vratis telefon nazad u servis da pogledaju ponovo posto su isti simptomi?

shO
30-01-2011, 18:15
@katarina

Vrati se na Samsung ili Nokia.. Nije ovo za tebe!

katarina1407
31-01-2011, 16:10
Pomesala si nas sa nekim call centrom...ne sedimo mi ovde bas 24h...
Da li ti je palo na pamet da im vratis telefon nazad u servis da pogledaju ponovo posto su isti simptomi?

Tel. je vracen u servis, cekam dijagnostiku, misle da je do punjaca, tj. da punjac na neku foru unisti mikrofon :(

katarina1407
31-01-2011, 16:11
@katarina

Vrati se na Samsung ili Nokia.. Nije ovo za tebe!

Hvala na savjetu, ali kako znati sta je za tebe ako ne pokusas :)

Byakuya
31-01-2011, 16:30
Los punjac moze da sprzi ceo telefon...cekaj da se vrati sa servisiranja pa ces videti sta je...nije iskljuceno da ni oni to nisu dobro odradili prvi put...

shO
31-01-2011, 16:39
Hvala na savjetu, ali kako znati sta je za tebe ako ne pokusas :)

Eto, sad znas :)

katarina1407
17-02-2011, 16:27
Za sve koje zanima, koji naidju na slican problem, tel. je imao neku gresku na ploci i vratila sam ga. Sad cekam novi :(( Valjda cu imati vise srece !