PDA

View Full Version : Crklo dugme za silent



Pejakovic1
27-01-2011, 02:18
Crklo mi je dugme za silent, jedino to mi vise ne radi, jer moze da se zameni na neki nacin?

woya90
27-01-2011, 02:21
mozes kupis dugmence preko neta, tj eBay-a, pratis uputstva kako da ga rastavis i promneis (imas na youtube-u sve te videe)... to bi bilo to... mozda je malo komplikovano ali sta da se radi...

isto tako probaj u ishop-u mozda ti oni mogu zameniti...ustvari to prvo proveri!

Demonix
27-01-2011, 17:33
Zamena (sa novim delom) košta oko 10 evra ako se dobro sećam.
Možeš sam da ga zameniš, ali to ne bih preporučio ako nemaš iskustva sa otvaranjem telefona.

Takođe, ako imaš jailbreajkovan telefon, možeš da ubaciš SilentMode Switcher (http://modmyi.com/cydia/com.broolstory.silentmodeswitcher) i onda da zadaš neku prečicu u Activatoru koju ćeš koristiti umesto prekidača za silent.

Pejakovic1
27-01-2011, 18:02
Izgleda da mi je crko flat, msm taj deo flat-a koji se odnosi na to... Hvala za taj program, super je, a i telefon mi nesto zvecka kad ga pomerim, nesto se otkacilo kod dugmeta za silent.. Zamenice mi ceo flat za 40e...

somi1987
03-02-2011, 03:45
mozes u cydi-i da skines ringer/slient toogle for sb settings.i ja imam isti problem pa sam ga tako resio :)