PDA

View Full Version : IM+Pro



dean
25-01-2011, 09:58
Nisam u tražilici pronašao temu te ukoliko postoji ispričavam se.
Naime imam skinutu sa installusa IM+Pro verziju zadnju na iphone 4 4.2.1 i nije mi jasno zašto mi nakon 2 sata izbaciva online status sa skypea. Vidim da i ne možeš vratiti na facebooku chat poruku ako je je netko offline.

Ima li neka slična app a da podržava da skype bude online 24 sata i da ima malo više mogučnosti u postavkama.

Pokušao sam Fring staviti ali nema podršku za skype

studioton
25-01-2011, 11:55
to je dobro pitanje..

cak i skype aplikacija posle nekog vremena ne koriscenja ode sama u off ..

dean
25-01-2011, 12:12
Mozda nisam navikao ali nije mi nesto taj IM pogledam i vidim pise 7 poruka a ono dve od jedne osobe. Nije nesto usavrsena app barem meni je komplicirana do bola. Najvise me iritira pozadina sarena a nisam skuzio kako ju promijeniti, premalo opcija u sattings.

studioton
25-01-2011, 12:15
... pritom kosta da se kupi oko 10 dolara :brickwall:

valdy
25-01-2011, 12:19
kažem ja i ponavljam,nimbuzz je zakon,a i džabe je ;)

dean
25-01-2011, 12:34
Ja ga instalirao al nema skype

valdy
25-01-2011, 12:54
to jedino nema :)

Imaš i za pc i za mac ovaj program ako ti se svidi :)

dean
25-01-2011, 12:56
Ma skype i face mi treba

priest77
25-01-2011, 14:27
Mozda nisam navikao ali nije mi nesto taj IM pogledam i vidim pise 7 poruka a ono dve od jedne osobe. Nije nesto usavrsena app barem meni je komplicirana do bola. Najvise me iritira pozadina sarena a nisam skuzio kako ju promijeniti, premalo opcija u sattings.

Kako nisi nasao background?
Idi u:
More-View-Wallpaper

i biraj sta hoces, imas i dosta fabrickih wallpaper-a, a mozes i tvoje slike da biras

Za poruke sigurno nisi nesto dobro razumeo, meni se nikada nije dogodilo da mi prijavi pogresno.

Za skype najverovatnije da skype ne dozvoljava im da bude duze online preko push-a, jer koliko vidim i njihov zvanicni program ne koristi push vec radi onaj klasican multitasking koji trosi bateriju.

U svakom slucaju IM+ ti je najbolje resenje i nije nikakav problem da se nadje "besplatno", probaj i ostale slicne programe i videces da su smesni pored IM+ Pro.

Ja ga koristim za Msn, FaceBook i Yahoo. Probacu sada da ubacim i Skype pa da vidim da li i kod mene iskljucuje.

dean
25-01-2011, 22:01
Evo zahbaljujem na postu uspio sam promijeniti pozadinu i malo kopam po aplikaciji i pocela mi se dopadat pa cu je ostaviti dok ne izadje nesto drugo