PDA

View Full Version : Obaranje sistema i itunes



iCvele
26-01-2009, 17:53
imam mali milion aplikacija skinutih u itunesu i interesuje me ako oborim sistem, naravno da cu sve sa C-a da obrisem, da li ja mogu da ih nekako bekapujem ili jednostavno sve obisem i posle kada ponovo instaliram itunes, on sve ponovo skine sa neta. Pricajte brzo, sad ce da padne opasan format, pa da znam sta mi je ciniti

seeque
26-01-2009, 18:01
my documents>music>iTunes>Mobile Applications
pa ih iskopiraj i kasnije vrati, trebalo bi da upali.
sachuvaj i backup telefona

iMinja
12-02-2009, 16:13
Jel mora da mi se sve obrise iz telefona posto sam dizao nov sistem i itunes mi je prazan?

arula
12-02-2009, 16:35
kao sto seeque rece sacuvaj .ipa file-ove pre formata (i ostalo po zelji: muziku, filmove...). nakon instalacije itunesa autorizuj komp sa svojim itunes account-om. ne brini dal ces potrositi 5 max istovremenih, itunes zna da je to taj komp. onda prosto vratis .ipa u novi itunes.

mada nisam siguran, ali ne bi se iznenadio da se itunes updatuje sa iphone-a kad ga nakacis prvi put...

djosavl
16-03-2009, 15:11
Jer postoji opcija koja sve stvari sa iphona vraca u itunes? Oborio sistem imam samo one krekovane aplikacije, koje sam skidao sa raznih sajtova itd, sa apple stora nemam nista zapamceno, muziku takodje i neke klipove zelim da vratim u itunes, kako? Pozz

.onearm
16-04-2009, 06:32
Ja kada sam uzeo iPhone prvi dan, importovao sam kontakte sa moje sim kartice u iPhone, a posle nakon instalacije iTunes-a svi ti kontakti su se sinhronizovali sa iTunes-om, tj programom u Windows-u koji sam odabrao za to nakon sto sam povezao telefon sa kompom. Zar ne moze ista stvar da se uradi i nakon nove instalacije Win-a: instalira se novi Win, novi (prazan, naravno) iTunes i kada se prikaci iPhone prvi put na komp, da se kontakti ponovo sinhronizuju/kopiraju/backup-uju na komp? Isto i za muziku i aplikacije i slike... koji se nalaze u telefonu??

Kao sto je djosavl pitao, postoji li nacin da se importuje sve sa iPhone-a na komp nakon ponovne instalacije Win-a i iTunes-a?

Thanks.

Nesha
16-04-2009, 09:17
iPhone pc suite moze da uradi full backup, recimo da je meni backup bio veliki 10 GB, sve je sacuvano, muziku, filmove, cak i podesavanja aplikacija iz cydije, tipa mxtube i td.

BaneK
16-04-2009, 12:36
Ovo sa itunes nije tacno,5 puta sam dizao sistem i svaki put nakon autorizacije itunes mi je prijavio novu masinu[kompijuter]!!!!!!Znaci neprepoznaje uvek isti komp nego ti trosi svaki put jednu od mogucih 5 autorizacija koje su ti ostale!

carlito
16-04-2009, 12:56
Ovo sa itunes nije tacno,5 puta sam dizao sistem i svaki put nakon autorizacije itunes mi je prijavio novu masinu[kompijuter]!!!!!!Znaci neprepoznaje uvek isti komp nego ti trosi svaki put jednu od mogucih 5 autorizacija koje su ti ostale!


Svaki put pre nego sto ponovo instaliras windows odradi u itunes-u deautorizaciju naloga, pa ce biti u redu.. ;)

BaneK
16-04-2009, 17:16
Deautorizacija naloga da a ovo da itunes prepozna da je to taj komp nema veze sa istinom!

Ognjeni
17-04-2009, 00:42
show hidden files, i prekopiraj ceo itunes dir iz my doca...ostace ti sve sto si imao, muzika, programi itd....provereno, ja to radim uvek.

.onearm
17-04-2009, 20:49
Dakle, "show hidden files" u Folder options i onda kopiram/narezem iTunes folder. Nisam znao da mora da se uradi "show hidden files and folders" prvo da bi kopirao i skrivene fajlove - heh. Cool. Hvala.

SK
08-05-2009, 13:11
Kod mene je na racunaru instalirana Vista x64 , e sad u Document nema iTunesa ali sam ga nashao u USER/Music/iTunes i tezi nekih 3.5GB

jel to to , oce li mi ostati playliste i ostalo , programi mi i nisu nesto puno bitni ali su mi bitne playliste jer sam se navikao da preko iTunes-a slusam muziku i napravio sam playliste , sad kad bi ih izbrisao ko bi to ponovo sve sastavio