PDA

View Full Version : word i excel



kingking
26-01-2009, 17:46
Da li postoji program za otvaranje ovih amplikacija

sveta3j
26-01-2009, 18:02
nemoj da otvars 2 teme za jednu stvar..osim toga o tome smo vec pisali..koristi search!

shomi22
27-01-2009, 13:26
nemoj da otvars 2 teme za jednu stvar..osim toga o tome smo vec pisali..koristi search!


Za ovoliki broj reci koji si napisao,mogao si coveku dati naziv programa za koji te je pitao. To je bar jedna rec.

Oduvek su mi se svidjali ovakvi odgovori "koristi search". Sto jednostavno kada moze komplikovano.

Ognjeni
27-01-2009, 13:28
Za ovoliki broj reci koji si napisao,mogao si coveku dati naziv programa za koji te je pitao. To je bar jedna rec.

Oduvek su mi se svidjali ovakvi odgovori "koristi search". Sto jednostavno kada moze komplikovano.


To stoji ALI ..vec smo mu odgovorili , vec je pitao isto pitanje i licno sam mu odgovorio .

sveta3j
27-01-2009, 14:59
Za ovoliki broj reci koji si napisao,mogao si coveku dati naziv programa za koji te je pitao. To je bar jedna rec.

Oduvek su mi se svidjali ovakvi odgovori "koristi search". Sto jednostavno kada moze komplikovano.

dobio je odgovor u drugoj temi,ja sam mu licno napisao koji je to program i kako da ga nabavi..a i zasto da dvaput pisem istu stvar,ako te interesuje potrazi,za to postoji search..

valdevit
27-01-2009, 15:34
a hvala bogu,ovde je pričano o tome xyz puta :D
lakše je otvoriti temu,napraviti još veću gužvu u ovom delu foruma i pitati,al ako imaš srč,probaj,možda nađeš 8)

Vald
27-01-2009, 16:23
ja se vec gubim na ovom forumu, na svakom podforumu postoji neko pitanje, umesto da pitanja idu iskljucivo u "pitanja i odgovori" podforum.... sad kad mi recimo treba nesto, moram da trazim po svakom podforumu..
isto tako, postavljaju se pitanja za aplikacije i u cydia i instaler podforumu, pa u iTunes podforumu, pa u Apple store podforumu itd itd...

djosavl
27-01-2009, 19:21
Predlazem da admin izbrise sve tekstove koji se ponavljaju i da se ovaj forum dovede malo u red! Mislim da mi je to potrebno. ;D

sveta3j
27-01-2009, 22:10
Predlazem da admin izbrise sve tekstove koji se ponavljaju i da se ovaj forum dovede malo u red! Mislim da mi je to potrebno. ;D

onda cemo pogubiti pola postova i pola zvevdica ;D
mada,slazem se!

Ognjeni
27-01-2009, 22:24
onda cemo pogubiti pola postova i pola zvevdica ;D
mada,slazem se!


mislis vockica , tj. jabukica :)

sveta3j
28-01-2009, 00:48
mislis vockica , tj. jabukica :)

ah da,upravu si..kad sam ja poceo da postujem bile su zvezdice ;D

Vald
28-01-2009, 02:06
ja samo predlazem da moderatori prebace teme koje ne pripadaju podforumima, u druge podforume kojima pripadaju.
ili da obrisu sve teme koje nemaju veze sa podforumom...