PDA

View Full Version : ako moze info....



Max Payne
23-01-2011, 00:47
cao svima koje bace pogled na ovaj post.... i hvala puno na odgovorima

imam fabricki otkljucan i jailbrakeovan 3g na 3.1.3

koji su najjednostavniji i najbolji nacini da mu stavim neke interesantne aplikacije preko PC-a?
Znam za Cydiu...i to jako lepo i prosto funkcionise sve (appove nalazim na sourc-ovima, instalacija itd to sve znam)... to je jedan nacin - koristeci WiFi skidas appove i instaliras direktno...

ali kako to funkcionise ako hocu preko PC-a nemam blage veze... Pretpostavljam da treba da uradim instalaciju nekog PC SUITE-a za iPhone i takodje na samom iphone-u nesto da instaliram...
ali dok ja kao totalni laik provalim gde,kako i zasto se sta radi ostaricu majke mi...

naci cu ja tutorijal ali mi za pocetak treba pomoc oko toga sta da radim?

Moja ideja je da skinem gomilu appova sa nekog torrenta i da ih pregledam i poubacujem sta mi se svidja u iPhone... Da li to moze uopste, mozda samo lupam... ali pretpostavljam da moze...

JEL MOZE POMOC?

i sto puta hvala...

iKnez_95
23-01-2011, 00:49
Na iPhone preko Cydia-e moras instalirati AppSync (cydia.hackulo.us). SKini app sa apptrackr.org (ili nekog drugog mjesta) i ubacije u iTunes (dvoklik na app, kao da je otvaras). Poslije toga ti ostaje da sinhronizujes iPhone sa iTunesom.

doktor22
23-01-2011, 00:50
Instaliraj iFunbox i tamo imas INSTALLOUS APP I UBACUJ IPA.file ove , odes na iphone na installous i instaliras

komsa
23-01-2011, 00:56
CORTED8mVYE&feature=related

Max Payne
23-01-2011, 01:32
zar je tako prosto sad?

i bre kad sam dobio iPhone pre dve godine morao si da propisas majcino mleko da bi zavrsio nesto na iPhone-u... pa hvala momci sta da kazem... sad cu da probam..

a kako ubacujem te ipa fajlove, nije mi jasno... dobro, nema veze snaci cu se...

uffff ma ja imam 300 pitanja ali ajde pitacu samo jos jednu stvar pa ako neko moze nek odgovori>

kako da instaliram neku aplikaciju za GPS i da li to uopste funkcionise na iPhone-u u Srbiji, kako ideto sa mapama itd... koje mape,koja aplikacija i kako ako uopste moze..?

iKnez_95
23-01-2011, 01:35
Napisao sam ti, dva put' klikni na ipa file koji si skinuo i aplikacija ce se pojaviti u iTunes-u. Za navigaciju najbolje rjesenje je iGo My Way Europa 1.1. Ako hoces dacu ti i torrent.
EDIT:
http://www.torrentbit.net/torrent/1707406/iGO%20My%20way%20Europe%20v1.2.2%20-By%20Canolli.ipa/

Max Payne
23-01-2011, 01:41
hvala druze puno.... sorry na smaranju ali tvoj minut je moj ceo dan
tako da hvala ti

iKnez_95
23-01-2011, 01:42
Ma nema problema. Svi smo mi bili pocetnici, pa i ja, tako da znam kako ti je sad.