PDA

View Full Version : trebaju mi neki odgovori :)



miljanx
22-01-2011, 13:50
3gs 16 gb bb 6.15

kaze prodavac da se nekad ugasi sam od sebe

brine me to gasenje ??? jel se desavalo nekom, mozda je fw u pitanju ili ovaj bb ili sta god, samo da nije neka hardware greska nebih bas da bacim pare ?

SloboUgljevik
22-01-2011, 14:48
Ne moze ti niko sa sigurnoscu reci da li je hardware ili software, jedini nacin da se sazna sta je u pitanju je restore i ako bi se i dalje gasio zna se sta je.
Rekao bih ti sto dalje od tog fona, i da je sve u redu bjezi sto dalje od tog Basebanda.

miljanx
22-01-2011, 14:55
ok, hvala, za bb znam da nije bas ok ali to ce da se resi sigurno vremenom bice downgrade NEKAD, ali ovo gasenje mi je sumnjivo pitacu da li je radjen restore i jel se i tad gasi

e da i ako se gasi i posle restora jel to ploca ili neki od manjih delova, jel ima neko s tim iskustva ?

!van
22-01-2011, 16:20
Rekao bih ti sto dalje od tog fona

i ja isto :)

.stefan
22-01-2011, 16:20
to ce da se resi sigurno vremenom bice downgrade NEKAD

downgrade nece biti nikad,a za upgrade je druga prica...

ugasiti se sam od sebe je dosta sirok pojam,tako da niko ne moze da ti da precizan odgovor ako ti ne das preciznije informacije...

hmm,jedino sto meni pada napamet je da mozda ploca gubi kontakt sa baterijom,ali ni to ne mora da znaci...

mozda je softverski...opet ne mora da znaci...

moj savet ti je da zaobidjes taj telefon,ima i ovde se prodaju super solidni 3gs-ovi za ok pare...