PDA

View Full Version : Par pitanja - 3GS sa 4.2.1 i 6.15.00



pavlex
18-01-2011, 22:52
Hej pozdrav ljudi! Clan sam ovog foruma neko vreme i krenuo sam sa iPhone 2G (ko i svi,jel? ;) ) i od pre neki dan sam presao na 3GS.
E sad, na njemu je 4.2.1 i BB 6.15.00, sto znaci da koristim redsn0w da ga palim (mada ga nisam jos morao gasiti,al smor zivi!).
Telefon je jailbrakeovan i unlockovan i lepo radi. Osim GPSa i iBluenova :/
Tek sam posle procunjao po netu i nasao gde kazu da mi nece raditi GPS ukoliko imam 4.2.1 i 6.15.00 ! :(
Jel ne postoji neki nacin da se natera da radi... ? Da li ce proraditi kad izbace untethered 4.2.1? (i kad ce to vise..?)

I da li neko zna sto mi iBluenova ne radi (simptomi su:sporo pali app,kad Enableujem i hocu da posaljem nesto samo izadje iz app i tako svaki put)?

Jel ima neko neki savet? Citao sam dosta po ovom forumu, navodno sam sad zaglavio sa ovim redsn0w dok ne izadje untethered 4.2.1, jel?

Hvala unapred svima :wave:

Byakuya
18-01-2011, 23:07
1. da, na nekim 6.15 iuredjajima gps ne radi.
2.ibluenova ne radi na 4 ios....

dado
18-01-2011, 23:16
Jel ne postoji neki nacin da se natera da radi... ? Da li ce proraditi kad izbace untethered 4.2.1? (i kad ce to vise..?)

Citao sam dosta po ovom forumu, navodno sam sad zaglavio sa ovim redsn0w dok ne izadje untethered 4.2.1, jel? :

Na žalost ne postoji način da ga natjeraš da radi, bar ne koliko ja znam.
Dok ne izađe untethered moraćeš da ga pališ preko redsn0w-a. Do tada izbjegavaj gašenje i resetovanje da se ne bi cimao, šta drugo da ti kažem :D

pavlex
18-01-2011, 23:54
A fail :/
ok znaci da brisem ibluenova onda...
untethered 4.2.1 ce navodno izaci kad izadje nova verzija softvera za iphone, sto ce biti Februar/April?