PDA

View Full Version : Izbrisao ikonu za Safari i Photos,kako da vratim?



Zava
14-06-2008, 12:43
Najlepse bih zamolio nekoga da mi detaljno objasni proces ako zna kako da vratim ove dve ikone.Instalirao sam bosspref. (ja mislim) i tamo ima add icon,kad sam kliknuo na Safari ikonu ona je nestala sa liste u tom programu i slucajno sam onako iznerviran pipnuo i na ikonu photos pa je i ona nestala >:( >:( >:(
Ne mogu da vam opisem kako sam se iznervirao.Izadjem ti ja iz BossPref. kad ono nema ni na SpringBoardu.E tada sam dobio slom zivaca.Jos jednom molim nekoga ko zna da mi !detaljno! napise ako mu nije tesko korak po korak.


Hvala i Pozdrav

sveta3j
14-06-2008, 17:48
Ja znam da ce ti restore sigurno resiti problem,to je 10-tak minuta posla,sa dobrom internet konekcijom,a imas ovde na forumu detaljna uputstva....Mozda bi ti resilo problem ako bi deinstalirao bosspref u instaleru,pokusaj pre restora.

Zava
14-06-2008, 23:38
Hvala za savet sveto,sacekacu eventualno jos nekoga da se javi (mile) pa ako nista drugo restore.Hvala covek!

Zava
16-06-2008, 11:32
Problem resio sa programom poof (installer),u njemu se unhide-uju ikonice i posle restarta se pojave na springboardu.
Mozda nekom zatreba,hvala u svakom slucaju.

Chernobill
16-06-2008, 12:42
Hvala za savet sveto,sacekacu eventualno jos nekoga da se javi (mile) pa ako nista drugo restore.Hvala covek!


Ma kakav reset zbog te sitnice. Ako je program BossPrefs, a jeste posto se i meni isto desilo, i nije greska nego malo cudno radi, sve sto dodas u njega nestane sa mesta gde je bilo :)

Resenje:
1) Otvoris BossPrefs
2) Pritisnes "more" gornji desni ugao
3) Pritisnes ( pipnes :) ) Dock Icons
4) onda, crveni kruzic sa belom horizontalnom crtom koji se nalazi ispred "nestalih" iconica, desno se pojavi delete
5) pritisnes delete (jednu po jednu ikonicu, tacke 4. i 5. idu za svaku nestalu ikonicu)
6) pritisnes done
i nestale ikonice su se vratile :)