PDA

View Full Version : Contact sync with google



Patt
14-01-2011, 18:44
Kao sto sama tema kaze, sinhronizovao sam kontakte sa google-om i onda na drugom telefonu preuzeo iste te kontakte preko istog gmail naloga, e sad jedna stvar me zanima.. Na telefonu sa kog sam poslao na gmail sam imao npr za neko ime dva broja, i u google contacts-u mi vidi oba broja ali drugi telefon je preuzeo samo po jedan broj.. Kako da resim to?

dario-ri
14-01-2011, 20:46
sink again!!!

priest77
14-01-2011, 20:48
bolje uradi sync preko outlook-a

iKnez_95
14-01-2011, 20:49
Probaj sa besplatnom aplikacijom iDrive Lite. Skini je sa AppStore.

Patt
15-01-2011, 09:35
Ne mogu sada vise nista.. U telefonu su mi vec brojevi sa google-a (nepotpuni). Jedino da vratim iz backup-a ali mora da postoji resenje..?

shone912
16-01-2011, 03:00
код мене је прблем био то што сам више телефона означио као "мобилни" и приликом синхрноизације је само један од њих пренет. решио сам проблем тако што сам сваком броју доделио други опис. сада су сви контакти ту.

Stevs
16-01-2011, 11:28
Probajte aplikaciju Sync in a Blink. Ubedljivo njabolja aplikacija za sinhronizaciju google kontakta i iphona. Nema nikakvih ogranicenja u sinhronizaciji.

Ako koristite default ainhornizaciju za kontakte imate sledeca ogranicenja:

The iPhone can synchronize up to 3 email address. Phone number synchronization is limited to 2 Home numbers, 1 Home Fax, 1 Mobile, 1 Pager, 3 Work (one will be labeled 'Company Main') and one Work Fax number.

jelenac
20-01-2011, 16:59
Probajte aplikaciju Sync in a Blink. Ubedljivo njabolja aplikacija za sinhronizaciju google kontakta i iphona. Nema nikakvih ogranicenja u sinhronizaciji.

Ako koristite default ainhornizaciju za kontakte imate sledeca ogranicenja:

The iPhone can synchronize up to 3 email address. Phone number synchronization is limited to 2 Home numbers, 1 Home Fax, 1 Mobile, 1 Pager, 3 Work (one will be labeled 'Company Main') and one Work Fax number.

A ima li besplatna aplikacija za sihronizaciju iphona sa gmail-om? Meni je telefon simfree. A bas trazim da mogu da sihronizujem kontakte sa gmaila na iphone bez konekcije sa kompom. I da li se kontakti zamenjuju ili se samo prebacuju sa gmaila na iphone?//

Patt
21-01-2011, 09:54
Jel ti je jailbreak-ovan taj simfree?