PDA

View Full Version : Ipad se resetuje



Juga
14-01-2011, 18:30
Xxxxxxxxxxxxxx

mr.hide
14-01-2011, 19:25
i meni se desavalo ista stvar sa telenor karticom ....predji na vip pa probaj :)
ili dizi na noviju verziju soft

polut
15-01-2011, 00:15
jesi probao sa reset network settings? pa da ponovo uneses parametre?

Juga
15-01-2011, 01:32
Xxxxxxxxxxxxxx

Belgrade011
15-01-2011, 18:11
iPad 3G/16GB, iOS 3.2.1, JB sa jailbreakme.com jos pre nekoliko meseci.

Unutra se nalazi skracena telenor prepaid kartica, preko koje sam koristio KLIK uslugu do nove godine. Kada sam pre neki dan omogucio da ide na internet preko 3G mreze, iPad se resetuje.. crn ekran, pa se pojavi jabucica i na kraju se normalno podigne.
Kada otvorim Safari, u status liniji mi je podeseno da ispisuje trenutnu IP adresu... IP adresa se menja svakih nekoliko sekundi... kao da me telenor mreza otkaci i ponovo zakaci. Verovatno sam ostao bez kredita na toj kartici, ali iPad se ponovo resetuje. Sve dok je 3G ugasen iPad radi normalno.

Da li neko zna u cemu je problem?
Uplatio sam kredit na tu SIM karticu ali moram da vadim skraceni SIM iz iPada, da guram u adapter i stavljam u neki drugi telefon da bi aktivirao internet dopunu, sto mi je smor. Jednom sam tu skalameriju ubacio u 3GS i jedva izvadio.
Ja isto imam ipad isto je jailbreakovan preko jailbreakme.
Imam telenor karticu koju sam prebacio da bude samo za internet i uplacujem samo dopune. Nikad nisam imao problem slican ovom.. pokusaj da uradis restore ili hard reset..