PDA

View Full Version : iPod touch 4 generacija slomljen digitizer



jovanz
14-01-2011, 06:01
Pozdrav, kao sto naziv kaze, "malo" mi je pukao digitizer, ekran i dalje radi, ali svejedno, koliko shvatam mora da se menja i jedno i drugo jer su u 4 generaciji zalepljeni zajedno.

Opcija koju za sada imam je da odem u jedan od dva servisa u Beogradu i da mi oni posalju uredjaj u apple i da dobijem novi a da njima platim. Jos ne znam tacnu cenu, ali trebalo bi da me izadje negde oko 120-140 eura.

A sve bi bilo mnogo jednostavnije kada bi ovde mogao neko da mi kaze da li poznaje nekoga ko kod nas radi popravke ovog uredjaja.

Treca opcija je da namolim ortaka da mi polovinom\krajem godine donese jos jedan komad iz amerike (sto bi me izaslo oko 160-170). Sto u principu ne bi pomoglo mojoj zavisnosti od iPod-a i pocetnim fazama kriziranja koje sada imam. :)

Tako da sve ovo moze da se sumira kao : POMAGAJTE LJUDI AKO BOGA ZNATE :)

Unapred hvala.

driver
14-01-2011, 20:10
Pa vidi u iSrbija servisu koliko ti traze. Ja ekran sa digitajzerom/staklom mogu da ti nabavim za 70e, samo se ceka 20ak dana dok stigne...

jovanz
15-01-2011, 02:36
Vec sam ih zvao ali ne zele da prilaze cetvorci. Bar za sada.
Znas li ti neki servis koji bi mi odradio to? ako ti nije problem da mi postavis ili ovde ili pm. Za sada jos skupljam informacije i informisem se i gledam kako cu da spalim novac :)