PDA

View Full Version : iphone 2g-nece da sastavi...



cliosport24
12-01-2011, 00:30
danas odradih "reset all setings" prvi put, na ekranu mi se pojavila jabuka i ona linija se popunjavala jedno sat vremena otprilike. posle toga aparat nece da upali.

bilo da ubacim na usb, ili na punjac ili pritisne power dugme ,sao se pojavi logo jabuke.. i one kazaljke vrte u krug par puta i nikako da podigne sistem.

citao sam malo forum i pokusao da uspostavim vezu preko usb kabla sa racunarom, medjutim nista nit ga vidi komp ,ponekad se samo pojavi baterija na ekranu telefona ,stoji na minimumu i nista..

dali ima resenja za ovo?

driver
12-01-2011, 00:35
Ima, moracesh da uradish restore pa ponovo jailbreak i unlock...

cliosport24
12-01-2011, 00:36
jel ima neki skajp ili sl. da se cujemo. treba mi help

bogra85
25-01-2011, 21:32
Ljudi i ja imam isti problem, imam iphone 2g i bio sam na facebook kada mi se iphone srusio i od tada nece da se upali. Imam iOS 3.1.3 custom whitedoor. kada pokusam da ga upalim pojavi mi se logo jabuka i posle jednog minuta pojavi se onaj znak zauzeca i to je to.
Kada ga prikljucim na itunes nece da ga prepozna i sada neznam sta da radim, kako da uradim restore ili bilo sta da ga povratim u zivot.

Hvala vam unapred na svakoj pomoci.

cliosport24
25-01-2011, 21:34
ne gine ti da odneses u neki servis da ti ga poprave... ja sutra nosim moj.

shO
25-01-2011, 21:42
Sto da nosite u servis?!
Pa samo odradite Restore na 3.1.3 jer ste na iPhone 2G i to je to
sa redsn0w i 3.1.2 IPSW odradite JB i unlock sa bootloaderima i mirna bosna..

Ako kome treba evo vam Skype i MSN

MSN
[email protected]

Skype
almighty.sho

Dodajte me, i pomocicu vam odmah ;)

Nema potrebe za servisom, budite sam svoj serviser :)

bogra85
25-01-2011, 22:18
Hvala na brzom odgovoru, samo mi jos kazi da li ce mi redsnow odmah prepoznati telefon posto on ne moze nikako da se upali sem pocetnog logoa i gde mogu da skinem redsnow posto vidim da na google su svi linkovi mrtvi za download.

Pre sam na mom kompu ima sve te alate za restore i otkuljcavanje iphone ali sam vremenom ih izgubio pa ako neko moze da mi da link za redsnow i bootloader fileove.

shO
25-01-2011, 22:25
Ti sa redsn0w nema nista. (bar dok ne odradis restore, kasnije ide redsn0w).

Javi mi se na Skype ili MSN pa cu ti dati sve (i linkove i uputstvo).

Dovoljno je samo da udjes u DFU mode i to je to, restore, JB i unlock ide ko podmazan i ocas posla...

studioton
25-01-2011, 23:08
poslusajte shO-a .. sve se radi mnooogoo prosto.. cak i ne morate da budete neki kompjterasi da bi to uradili.. meni je pomogao i veliko hvala

p.s. Imate i u tutorijalima u slici ovde (http://www.isrbija.net/showthread.php?t=6331)