PDA

View Full Version : crash aplikacija



Gedza
08-01-2011, 11:14
Dogodila mi se cudna stvar a nisam pocetnik na iphoneu ali nemam resenja zato molim pomoc.Prilikom poslednjeg povezivanja za racunar desilo sa da neke meni drage aplikacije vise nece da rade jednovno se startuju i odu u nezaborav.Pokusao sam da ih reinstaliram nece ni pomocu itunesa nia pcsuita vidim ih da seu tu ali ih nema nemogu ni da se instakisu ni da se uninstalisu dali postoji neka mogucnost da ih obrisem pa ponovo instalisem.Inace Radi se o 3gs-u Ios 4.1.Unapred hvala na pomoci

komsa
08-01-2011, 11:20
....probaj da ih destikliras(skines kvakicu ispred problematicnih aplikacija) u "apps" u iTunes-u,sinhronizuj iPhone sa iTunes-om,restartuj iTunes,posle toga ponovo stikliraj doticne aplikacije i sinhronizuj ponovo sa iTunes-om......

Gedza
08-01-2011, 11:26
Naravno da sam probao prvo to ali nece kaze da su obrisane resprigujem i phone one se opet pojave ali nerade kad ih probam da ih preinstalisem isto mozda bi bilo resenje da ih nekako rucno obrisem pa ponovo da instalisem stvarno sam nemocan

komsa
08-01-2011, 11:36
probaj rucno da ih obrises pa ih vrati iz itunes-a,mozda to upali....

Gedza
08-01-2011, 11:38
Kako rucno pomocu ceka winscp ili ifani boxa.Sta tacno da obrisem koje putanje sve sam probao

komsa
08-01-2011, 12:43
drzi prst na ikonici koju hoces da obrises......kada pocnu ikonice da se tresu klikni na "iks" potvrdi delete i to ti je to.....

Gedza
08-01-2011, 12:46
Druze pa nisam toliki pocetnik imam iphone godimnama od prvog dana izlaska i ios4 ali kazem ti kad se tako obrise posle svakog restarta aplikacija se vrati a i dalje kresuje

komsa
08-01-2011, 12:48
...onda udji u iPhone sa nekim SSH programom(ifunbox,diskaid.....) i rucno obrisi apps pa vidi kako ce se ponasati....

p.s. inace i najvecim "strucnjacima" promaknu banalne stvari ali zato smo tu na forumu da nam neko "da" ideju jer "zajedno smo pametniji"

....kad vec spominjem banalnost da li si probao hard reset?

Gedza
08-01-2011, 13:07
hard reset proba