PDA

View Full Version : Pomoc oko iPoda 1g



Einstein
08-01-2011, 03:33
Ne znam da li je bila ova tema, ali posto sam novi na forumu i citao sam ostale postove nisam mogao pronaci odgovori.
Imam ipod 1g i nekako sam ga jailbrekovao imam ikonicu od cydia na njemu.. Ali kada sam uradio jailbreak sve je ostalo isto osim sto je dosla i ta ikonica... Da skratim. Kako sada da instalram igre i teme na njega a nemam wifi konekciju, i gdje da skinem te iste... trazio sam po netu ali nikako da skontam HVALA UNAPRIJED!!

iKnez_95
08-01-2011, 03:49
Bez Wi-Fi-ja neces moci nista. To ti je prvo. E kad nadjes wifi: za krekovane aplikacije/igrice dodas repo hackulorepo.us (mozda ne ide tacno ovako, al samo ukucas ovo na googlu, pa ce ti on onda dati pravilnu adresu), (kako da dodas repo imas kod mene na YT acc video tut: youtube.com/iknez995) i sa tog izvora instaliraj Installous 4. Za teme prvo instaliraj Winterboard. Poslije toga mozes skidati teme. Samo kad skines temu, moras otici u WB i aktivirati je.

Einstein
08-01-2011, 03:55
Znaci kada dodjem do wifi sve ce mi se razbistriti, jer ovako kada otvorim cydiu nema mi dole u onom redu uopste ikonice instal...
Znaci ne postoji nacin da instaliram stvari bez WIFIa..
hvala jos jednom