PDA

View Full Version : Iphone freeze !



thekillercro
07-01-2011, 04:43
Isao sam restorat Iphone 3g na 4.0.1
tijekom restora computer mi se ugasio i na iphonu je ostala ona loading slika koja je uvijek prikazana kada se restora iphone....
nakon sto se computer restarto nece mi prepoznati iphone....
Iphone se zamrznuo i nece se nikako izgasit a na njemu je i dalje ostala ona loading slika....
probao sam ga stavit u recovery mode (10 sec home + lock, pa pustiti lock button ) ali nista....
probao sam samo drzati home i lock button cijelo vrijeme (hard reset) i nista....
nikako ga nemogu izgasiti a computer, niti itunes mi ga ne prepoznaju....

molim vas pomozite mi, neznam sta da radim !!!

jel postoji ikakav drugi nacin da ga resetiram ili barem izgasim....
Mozda da nekako otvorim iphone ali bojim se da ne zeznem nesto ....
neznam vise sta da radim...

EDIT:

evo uspio sam rijesiti problem...
Molim vas da ostavite ovaj topic za sve ostale da vide rijesenje ako im se ovo desi....
uglavnom, jednostavno je ....
odite na youtube "how to relpace battery" http://www.youtube.com/watch?v=lOtRIv9zqIE&NR=1

pratite postupak na youtube-u sve dok me maknete Motherboard iliti maticnu plocu....
nemorate vaditi bateriju jer nema smisla.... time sto smo maknuli maticnu plocu postigli smo naš cilj, a to je izgasiti iphone....
nakon sto smo izvadili maticnu vratite ju, i vratite ekran, sve spojite po redu, od broja 6 pa do 1 i to je to ....
upalite iphone, bit ce u recovery mode.... spojite ga sa computerom, otvorite itunes, drzite shif i stisnite na "restore" i odaberite vas .IPSW koji ste prethodno skinuli na netu (npr ako zelite 4.0.1 http://news.softpedia.com/news/iOS-4-0-1-IPSW-Download-Sources-148331.shtml) i napravite restore.... problem rijesen :)

.stefan
07-01-2011, 16:00
Nije preporucljivo,sta vise je i stetno,da otvarate iphone dok ga ne ugasite,pogotovu da skidate fletove dok nije potpuno ugasen,tako da nemojte ovo da radite!

bolev87
11-01-2011, 23:58
Naravno, ja bih prije cekao da se isprazni baterija i da se sam ugasi nego ovo.