PDA

View Full Version : Ne radi Bluetooth slusalica i ne primam Business Card poruke?



Bender
02-01-2011, 03:18
Imam 2 komada 3gs-a. I ni na jednom mi ne radi bluetooth slusalica!? Odem na general, bluetooth on, on trazi ali nista ne nalazi? Dal treba neki patch ili sta? Slusalica na praistoriskoj nokiji radi bez ikakvih problema. Slusalica je novija, kvalitetnija, plantronics ja mislim...

Takodje, ne znam dal vam je poznat Business Card format poruke, ali ja te poruke na 3gs-u ne dobijam. Ko je koristio nokiju, zna koje su to poruke. Sta treba da instaliram za to?

pucar
02-01-2011, 15:19
koliko znam za iphone imas bas njihove blootooth sluske, ne mozes bilo koje da koristis...

LuDi MiLoJkO
31-01-2011, 21:12
ne mozes da primas Business Card poruke na iphoneu

yoti
01-02-2011, 00:56
Imam 2 komada 3gs-a. I ni na jednom mi ne radi bluetooth slusalica!? Odem na general, bluetooth on, on trazi ali nista ne nalazi? Dal treba neki patch ili sta? Slusalica na praistoriskoj nokiji radi bez ikakvih problema. Slusalica je novija, kvalitetnija, plantronics ja mislim...

Nemoguce! Ja koristim: "Plantronics 975", odlicno radi! Da li pri trazenju drzis dugme na slusalici radi uparivanja?