PDA

View Full Version : Molim pomoc! Kontakti....i iphone 3g i iphone 4 (mikrosim)



bsobak
01-01-2011, 19:01
Pozz. Imam pitanje.
Imam iphone 3g, i iphone 4 s mikrosim karticom. Sad me zanima, kako mogu sve kotakte prebaciti s iphona 3g na iphone 4.
Skinem Ifunbox, i pod USER/library/ pod adreesbook imam samo neke 2 datoteke, kontakte nemogu nigdje nikako pronaci. mislio sam da ih skopiram na komp, pa onda opet da se s iphonom 4 spojim s ifunbox i te kontakte opet prebacim u cetvorku.
AL nemogu nigdje naci kontakte.
Pa kako i gdje se nalaze??
Kako da to ucinim?
Probam s itunesima da sinkroniziram i to sve skupa pa kasnije da probam opet ubaciti nekako ako ce ici u cetvorku, al imam win7, i nemam outlook, pa neznam dal bi to ikako mogao uopce napraviti.
Ovaj Mobile Me mi se cini dosta kompliciran.
Jel ima koja aplikacija u cydiji da prebacim pomocu adaptera SVE kontakte na mikrosim karticu ( da ih oznacim i presnimim na mikrosim u iphonu 3g) ili KAKO NAJLAKSE DA TO UCINIM??
ako ima moze i cydija repo ako je potreban neki poseban?
MOLIM VAS ZA POMOC !
Unaprijed puno punio hvala!
Srdacan pozdrav!

iKnez_95
01-01-2011, 19:03
Probaj skinuti ovu aplikaciju http://itunes.apple.com/us/app/idrive-lite/id295113646?mt=8 (free je AppStore). Instaliraj he i na iP3G i na iP4. Na 3G napravis acc i uradis back-up imenika, pa onda na iP4 udjes sa onim acc sto si ga napravio na 3G i samo uradis restore.

boko
01-01-2011, 19:28
2bsobak
iskopiraj adressbook i prebaci u i4,prebacice ti sve kontakte.

bsobak
01-01-2011, 19:43
jaaaoooo
jaaaooooooo
Katastrofa. Isao sam prije nego sto se mi odgovorili, na taj sync u itunesima, i sad nemam ni jedan kontakt niti na iphonu od supruge niti na mojem iphonu di su mi poslovni kontakti...jaaaoo jaooo
A radio mi je backuup jednog i drugog iphona...
boze mili...pa jel sad postoji kakva sansa bilo cega?
neki undelete ili ??
jaaaooo koje glavobolje odmah....
pomozite molim vas...znam da tu ima jako pametnih glava kojima su iphoni u malom prstu...

iKnez_95
01-01-2011, 19:58
Prikopcaj iPhone na komp, pokreni iunes,desnim klikom na iPhone i izaberi predzadnju opciju.
http://img843.imageshack.us/img843/5586/restorefrombackup.jpg

bsobak
01-01-2011, 20:24
Hvala puno! Respect! znal sam da ima tu sigurno pravih i pametnih dobri dusi!
;-)
idem probat...

bsobak
01-01-2011, 21:53
Uspio sam. Puno hvala na pomoci!
Jos sam neke fotke izgubio, al nema veze. sad kad su tu svi kontakti ne zelim vise nista isprobavat s backup-om, da opet sve ne zakompliciram...
;-)
hvala puno!
pozz

bsobak
01-01-2011, 21:55
ispricavam se malo prije na duplom postu, nisam znao kako ga izbrisati...pozz i hvala jos jednom.

iKnez_95
01-01-2011, 23:45
Prijateljski savjet: skini sebi iDrive Lite i uradi back-up kontakata - za ne daj Boze.

bsobak
02-01-2011, 11:03
Respect! ;-)