PDA

View Full Version : Audio pesme



Rakic90
11-01-2009, 22:42
Ja stvarno nisam znao gde bih mogao ovo da postujem, a hteo sam i vas da pitam.

Jel zna neko mozda gde ima da se skidaju audio pesme?

shO
11-01-2009, 23:51
A kakve bi ti skidao pesme?! VIDEO :D :D :D

♠ ♣ ♦ ♥
12-01-2009, 00:30
A kakve bi ti skidao pesme?! VIDEO :D :D :D




mozda video pesme u audio formatu ...ahhahaahaha :D :D :D

shO
12-01-2009, 00:31
mozda video pesme u audio formatu ...ahhahaahaha :D :D :D


Hahahahahaha, jel verujes da sam hteo napisati isto to :D :D :D

Bas me zanima sto neodgovara... :D :D :D

Rakic90
12-01-2009, 02:58
Sta li se pravite pametni, nije mi jasno.........

Audio format (.WAV, kako god...) je u pitanju, bas mi je zao sto znate samo za mp3...
Razlog:
Konverzija iz audio u lossless format...

Djolenzi
12-01-2009, 03:09
Ja jos niasam cuo da postoji sajt gde se skidaju audio pesme, uglavnom su samo mp3!
A ako hoces .wav ili konvertujes ili prebacis sa diska na komp pa imas .wav...

Ne razumem sta hoces, ono sto sam mogao, odgovorio sam! :)

♠ ♣ ♦ ♥
12-01-2009, 04:39
Sta li se pravite pametni, nije mi jasno.........

Audio format (.WAV, kako god...) je u pitanju, bas mi je zao sto znate samo za mp3...
Razlog:
Konverzija iz audio u lossless format...


ne pravimo se pametni nego procitaj prvo sta si uopste napisao u tvom post-u....pa cemo nastaviti dalje (ako hoces) 8)

DjPopa
12-01-2009, 07:52
Da vidimo da li sam ja dobro razumeo sada posle ovih postova,hoces sajt gde su pesme koje mogu da se skidaju u .wav formatu?

Rakic90
12-01-2009, 08:36
Da vidimo da li sam ja dobro razumeo sada posle ovih postova,hoces sajt gde su pesme koje mogu da se skidaju u .wav formatu?


Da, zato sto kada iz vec NEkonvertovanog .wav formata, npr. original cd nekog izvodjaca konvertujete u npr. apple lossless, imacete bar 3 puta kvalitetniji zvuk nego sto je na mp3-u. Ja nisam rekao da ima, da sam siguran da postoji mesto gde bi se to skidalo, sigurno ne bih pitao...

Nesha
12-01-2009, 09:40
Bio si neprecizan i nestrucno si postavio pitanje, a sada se pravis da si expert za audio.
To je isto kao da si trazio 'ima li negde da se skine video' pri tom ne naglasivsi koji format zelis, avi, dvd, quick time...

Mislim da ac3 šije wma, ne znam gde imaju da se skinu sirovi audio snimci, koliko znam flac format je najpopularniji, i u njemu se mogu pronaci pesme na torrentima - http://en.wikipedia.org/wiki/Flac

Rakic90
12-01-2009, 10:21
Bio si neprecizan i nestrucno si postavio pitanje, a sada se pravis da si expert za audio.
To je isto kao da si trazio 'ima li negde da se skine video' pri tom ne naglasivsi koji format zelis, avi, dvd, quick time...

Mislim da ac3 šije wma, ne znam gde imaju da se skinu sirovi audio snimci, koliko znam flac format je najpopularniji, i u njemu se mogu pronaci pesme na torrentima - http://en.wikipedia.org/wiki/Flac


Super ako si zakljucio da sam "expert za audio" samim tim sto sam pitao jedno jednostavno pitanje.

U svakom slucaju, hvala ti. Puno si mi pomogao.

Magnifico
12-01-2009, 10:58
Rakić zbunio si ljude time što mi svi mislimo da je Audio AUDIO brate bilo koji zvučni format,
Audio nije jednako .wav...

Ognjeni
12-01-2009, 11:23
Polako ljudi sta vam je, pogresio je sto nije bio precizan ali isto tako niste morali ni vi da se pravite ludi..polako sve, hakuna matata i opusteno ;)

ajd uzdravlje :)

p.s. nigde neces naci to jer niko ziv ne uploduje nista osim mp3...eventualno mozda neki FTP sa licnom kolekcijom nekog tipa ( znaci ne preveliki izbor )

carterado
12-01-2009, 11:39
Mislim da ti treba FLAC format. Dosta muzike mozes naci na torrentima u tom formatu koji ne gubi kvalitetu. Inace takav jedan album je oko 500mb.

acdodic
07-02-2009, 19:07
Nerazumem kakve veze ima download pesama sa ovim forimom koji je zamisljen za probleme sa korisnicima iPhona ???



D`i su Administratori ?

Nesha
08-02-2009, 23:22
pa ima neke veze, covek ja trazio nacin da najkvalitetnije slusa muziku u iPhone, bez kompresije.

Kad smo vec naceli ovo, da li iPhone pusta flac format?