PDA

View Full Version : TV kanali na Ipad



scarpe
27-12-2010, 16:31
Evo upravo sam dobio probni ključ u trajanju od 15 dana za gledanje ip tv na ipad-u ili na PC i moram vam reći da je super fora.Upravo je firma orion pustila tv kanale preko svog playera koji skinete za PC a kad je iphon ili ipad iliti android u pitanju onda se ide preko njihovog sajta i sve super funkcioniše za sad samo osnovni paket domaćih kanala ali vidim da je u pripremi dosta paketa kao i kod drugih kablovskih operatera.Potrebna je prijava i vrlo brzo na mail dobijete probni ključ i player,dakle
www.ip-d1.com I uživajte

GeNiUsX
27-12-2010, 16:36
nisi morao da otvaras novu temu jer sam ja vec pisao o tome i dao link orion-a...moze li opet da se uzme taj besplatni kljuc i kako da im platim onih 300din pretplate?

scarpe
27-12-2010, 16:46
Izvinjavam se ako već postoji tema o tome nisam primetio iako sam već postao ozbiljan ovisnik ovog foruma.Neznam zaista da li može ponovo da se dobije ključ i kako se plaća ,imaju call centar treba pitati ,ja se sad prvi put susrećem sa ovom pričom oko oriona i prijatno sam iznenađen,ali da me neshvatite pogrešno sa njima nemam ništa i nije mi cilj da ih reklamiram.

GeNiUsX
27-12-2010, 16:53
ja sam aktivirao na iphone 3G ova obican paket sa tim besplatnim kljucem,kad istekne tih 15dana planiram da kupim novi kljuc za 300 ali nisam uspeo da saznam kako jer ne odgovaraju na moj email:(

marija
28-12-2010, 18:44
mora WiFi konekcija ili je dovoljna i 3G kod gledanja?

mknjizar
28-12-2010, 18:51
Moze i na 3g,probao sam jutros!

marija
28-12-2010, 18:55
to je vec nesto.koliko realno trosi protoka?Imas li bar neku predstavu?

Doduse meni dodje kao svejedno, sat vremena voznje do posla i nazad, 1Gb mesecno besplatno....trebalo bi da posluzi :)

mknjizar
28-12-2010, 18:57
I ja imam 1gb mesecno,tako da nisam ni gledao koliko mi trosi :)