PDA

View Full Version : Kredit problem!!! :@



misa12348
25-12-2010, 18:35
imam 3gs jailbrejkovan i sve... imam mts i svaki put kad uplatim kredit kao ok je i kasnije kad pogledam imam 0.77 din. -.- , pa se pitam kako da mi fon ne zdere kredit posto ovako kad nikad neam kredit je isto ko ipod -.- , i jos jedan problem posto me mrzi da otvaram jos jednu temu...kako da stavim pesmu koja mi je u fonu da mi bude ringtone (dr.dre - kush :P)

SloboUgljevik
25-12-2010, 18:47
Da li ti je telefon aktiviran karticom i li nekim od alata (haktiviran)? Vjerovatno ovo drugo, ako jeste instaliraj push doctor sa cydia i neces vise imati tih problema, ako to ne uspije pokusaj sa SAM-om.

Byakuya
25-12-2010, 18:50
odgovor na prvo pitanje je da iskljucis 3g,push i edge na telefonu zato sto ti to srce i bateriju i kredit...instaliraj sbssettings pa ces lako to iskljucivati/ukljucivati.
na drugo pitanje: idi na audiko.net i tu imas izbor postojecih melodija(99% da ces naci i svoju) ili jednostano uploadujes pesmu izaberes deo i sam napravis ringtone,alternativa tome je na telefonu instalirati anyring

odgovor na trece pitanje ne postoji ali cu ipak reci jos nesto...pre nego sto sledeci put otvoris temu prosetaj malo po forumu...ovo su teme koje su prezvakane 1001 put...