PDA

View Full Version : pomoć sa porukama na 3gs iphonu (messageom)



LouisCyphere
25-12-2010, 18:29
Imam problem sa 3 gs, 4.0.1iOS, slao sam sms na više primatelja i sad odjednom problem:
naime primio sam sms i kad sam ga otvorio ne mogu stisniti tipku Messages (gore lijevo) za povratak na popis poruka!
S desne strane je tipka Edit koja isto tako ne reagira na stiskanje....mislio sam da je do touchscreena ali nije...na drugim izbornicima taj dio ekrana normalno radi...
...znači kad stisnem na prvom izborniku ikonu Messages automatski mi otvara tu zadnju poruku, a ne mogu pregledavati druge poruke odnosno vratiti se na popis poruka...
Hvala unaprijed na pomoći!

drndarevicnikola
25-12-2010, 20:23
Probaj da restartujes telefon u settings-general-reset-reset all settings.

SloboUgljevik
25-12-2010, 20:38
Ne, ni slucajno reset all settings sve ces obrisat.
Nego drzi home+power dugme dok se ne ugasi i potom ga samo upali.
@drndarevicnikola, pazi malo sta pises.

drndarevicnikola
25-12-2010, 21:02
Ja sam to uradio i nista osim listinga poziva mi nije falilo. Reset settings je samo podesavanja a erase all content and settings brise sve.

SloboUgljevik
25-12-2010, 23:03
A da li ti je ostao JB ?

drndarevicnikola
26-12-2010, 01:09
Kazem ti sve osim listinga poziva, statistika i nisam siguran za sms-ove je ostalo netaknuto. Da ostao mi je JB.

LouisCyphere
26-12-2010, 13:15
ok, dečki fala na pomoći, al uspio sam bez restartanja i brisanja postavki :
- promijenio sam temu!!

SloboUgljevik
26-12-2010, 15:04
Kazem ti sve osim listinga poziva, statistika i nisam siguran za sms-ove je ostalo netaknuto. Da ostao mi je JB.

Vjerujem na rijec. Nisam nikada koristio tu opciju :), meni samo donesu fon i kazu *stisno sam ono reset settings* :). poz