PDA

View Full Version : Nepotpuno brisanje telefona - pre prodaje



Dykstra
24-12-2010, 16:26
Prodao sam svoj iPhone 3G, sa 4.2.1.
Vec sam trazio po forumu, znam da mi je najbolje resenje da restorujem telefon sa custom fw koji sam pravio. Medjutim, zelim samo da obrisem licne podatke, imenik, slike, zapamcene sifre za wifi na primer, ali da mi ostanu ipak sve aplikacije koje sam stavio iz Cydie.

Naime, zelim da predam telefon sa vec odradjenim CallForward fixom, pa carrier bundles, dodatni SMS tonovi... Dakle sve cisto od licnih podataka, ali potpuno funkcionalan sa svim fixovima za koje sam izgubio par noci da odradim.

Takodje, moram obrisati i iTunes account da se ne bi kacio na moj.

Hvala unapred.

shO
24-12-2010, 16:54
Moj predlog ti je da odradis ponovo restore i to je sve. Pusti toga ko ce kupiti tel da od njega radi sta hoce... Jednostavno ukusi su razliciti i mozda bas taj neko nece to da ima sto si ti imao...
Restore i vozi :)

iMorris
24-12-2010, 17:22
Odes u reset network i to ce ti obrisati sve zapamcene mreze i sifre.

Destikliras sve albume sa slikama i lupis sync

Imenik izbrises tako sto npr stavis da ti kontakte sinhronizuje sa Outlook-om (pre toga ako imas nesto od kontakta iskopiraj u neki folder) znaci mora biti prazan Outlook. U iTunes-u odes na INFO i pri dnu gde ti je Replace information on tis iPhone stikliras Contact

mickey84
24-12-2010, 17:58
za kontakte i sms imas erase contact i erase sms na cydia, sve ukupno ce trajati 20sec.
za slike i wifi su ti vec odgovorili.