PDA

View Full Version : Iphone 4 Jailbreak ???



Cezar.hr
23-12-2010, 14:53
moja verzija iphona je 4.2.1. a modem firmware je 03.10.01 dali mogu napravit jailbreak??? ako moze molim vas da napisete kako! :-))))

inace imam apple macbook:-)

shO
23-12-2010, 15:25
www.google.com

Trazi redsn0w poslednja verzija... redsn0w 0.9.6b6

Branko001
23-12-2010, 15:35
Cezare, taj jb je tethered sto znaci da ces svaki put kada iskljucis telefon morati da ga dizes uz pomoc redsn0w. Strpi se par dana, najavljuju da ce uskoro izaci untethered. Bilo je reci o Bozicu, ali danas su vesti da ce biti malo odlozeno. Tutorial imas na sajtu iClarified ako bas hoces da se upustis u avanturu

Srdja
23-12-2010, 16:07
http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=12948&laid=

Cezar.hr
23-12-2010, 21:35
sto je stetno ako napravim taj jailbreak osim tog gasenja??

Srdja
23-12-2010, 21:49
za nijansu ceti biti sporiji tel, baterija mrvicu krace trajati, a i smanjices vek telefonu kao ja mom iP2g pa sam morao da kupim iP4... ja jailbreakujem samo zbog bitesms-a inace ne bih uopste, crackovane app mozes i bez jailbrejka da instaliras

Branko001
23-12-2010, 22:34
Mislim da nista stetno ne mozes da uradis, osim sto moras da uvek imas pri ruci kompjuter da digns telefon ako ti se iz nekog razloga ugasi. Nisam cuo za ove probleme koje je imao Srdja, mada, moram priznati nikada nisam imao tethered jb

shO
24-12-2010, 06:59
sto je stetno ako napravim taj jailbreak osim tog gasenja??

Nista, ama bas nista...

JB nema nikakve veze sa performansama ili bilo cim drugim...

A ovo sto prica Srdja prvi put u zivotu cujem....

I @Srdja nema sanse da se instaliraju krekovane aplikacije na iPhone bez JB-a (potreban ti je AppSync a njega dobijas preko Cydia)

Srdja
24-12-2010, 10:01
ja pricam samo iz mog iskustva. ne znam dal si imao ikada priliku da uporedjujes svoj telefon sa i bez jailbreaka, razlike su sitne jako al ih ima.. AppSync menja samo jedan fajl koji mozes i sam da izmenis bez intaliranja cydie(jailbreak)

mallena
24-12-2010, 10:05
A kako? Ne mozes da dodjes do sistemskih fajlova ako nije Jb telefon...Kako da promenimo onda fajl?

Srdja
24-12-2010, 10:10
kupis macbook i instaliras program koji se zove diskaid al verovatno bi jeftiie prosla sa nekom virtuelnom masinom pa instaliras snowleopard :P

shO
24-12-2010, 15:12
Root-u nema sanse da pristupis bez JB-a pa cak i sa DiskAid!

I eto mi smo sada naivne ovce koje koriste JB i AppSync a to je tako lako odraditi... :S Pa reci mi onda koja je poenta svega ako je to tako lako uraditi, pa makar i sa MAC?

Srdja
24-12-2010, 15:27
mozda da probas prvo pa onda da... al slazem se sa tobom skroz si upravu (sad mi treba onaj smajli sto lupa glavom o zid)

Edit: sarkazam

Cezar.hr
24-12-2010, 18:25
srdja????
plz mi napisi detalje kako da to napravim! plzzzzz

komsa
24-12-2010, 18:58
...nisam probao ali kazu da je moguce imati krekovane aplikacije na iPnone-u bez JB pisano je o tome vec na ovom forumu ko hoce da ne propusta gradivo..........


http://xsellize.com/topic/101958-ipa-god/

PVT6l-ReGUY&feature=player_embedded

....inače srdja je u potpunosti upravu za odnos performansi JB i NE JB iPhone-a
a to je ranije i dokazano...

Srdja
24-12-2010, 21:14
to sam bas odavno uradio i nikako ne mogu da se setim gde se nalazi taj fajl, nazalost

branko001 ti je odlicno rekao:
'Cezare, taj jb je tethered sto znaci da ces svaki put kada iskljucis telefon morati da ga dizes uz pomoc redsn0w. Strpi se par dana, najavljuju da ce uskoro izaci untethered. Bilo je reci o Bozicu, ali danas su vesti da ce biti malo odlozeno. Tutorial imas na sajtu iClarified ako bas hoces da se upustis u avanturu'

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=12946 al preskoci 2. korak jer vec imas instliran 4.2.1 ili sacekaj do sledece sedmice kad bi trebao normalan jailbreak da izadje

iJova
24-12-2010, 22:33
OFF: Srdja, ne možeš rootu pristupiti bez Jailbreaka nikako!
Možeš samo nekim manje važnim fajlovima a za taj što se tiče krekovanih app sam prilično siguran da je u rootu! tako da- krekovanih app nema bez jb!

I da, možda radi za neku nijansicu brže, što i nije mnogo primetno ako nemaš JB, a smešno je ovo što kažeš da se JB-om životni vek telefona smanjuje!
Ja se sa ovim 2gom patim već sto godina i ništa mu se nije desilo sem što se kamera sje*ala jer je ispadao, ali to je opet moja greška

Ne možeš softverom sje*ati hardver!

Cezar.hr
25-12-2010, 16:47
sve sam napravio preko iclarifieda i czdia mi se pojavila! ona radi ok ali onda sam isao stavit source cydia.hackulo.us i probao instalirat installous ali mi se nije pojavio na iphonu!!!
probao sam prebcit aplikacije iz itunesa koje sam imao za iphone 3g ali nece!!

ajd plz pomoc ako ima ko kakvu ideju :-))

inace iphone4 4.2.1 i instalirao sam jos appsync 4.2!

shO
25-12-2010, 16:48
Dodaj Hackulo source, bice ti medju ostalim source-vima... zatim skines AppSync i obavezan RESTART, zatim dodas 1 free app(tj sync) i to je to... pici sa krekovanim verzijama ;)

Boletinho
12-01-2011, 10:40
evo Comex povukao onu izjavu od neki dan da ce cekati novi fw4.3 da bi pustio svoj alat za JB 4.2.1.koliko sam ja razumio,njemu je dugo cekati jos mjesec dana,pa je odlucio to pustiti ranije,uskoro.evo vise info imate ovdije:

http://www.redmondpie.com/jailbreak-verizon-iphone-4-ios-4.2.5-comex-is-not-going-to-wait/

koliko sam ja shvatio to je to,a ako sam nesto pogresno shvatio molim za oprost:)

sad cekam kolegu shO-a da ovo demantira ili kaze da se to odnosi na nesto sasvim drugo,heheheheheeheheh

buxna
12-01-2011, 10:49
Hahahaha druze ja sam odavno prestao otvarati teme. Ovdje postoje pojedinci koji ciljano brisu postove pojedinaca i zakljucavaju teme u vezi unlock-a. A sto se tice tog jb ne moraju ga nikada izbaciti ..ego-likovi.

Boletinho
12-01-2011, 11:03
drug moj,sinoc sam tvoje rijeci citirao,u nekoliko postova,vjeruj mi.znam te jarane,znam koliko znas i koliko volis apple proizvode,i znam da svima zelis pomoci,a'l pasa moj zakljucase nam onu nasu temu,pa sad moramo ovako grebat se po drugim temama i praviti off-ove kao titanic:)
i ja kazem,sto se mene tice nikad ga ne izbacili,samo da docekam ovaj unlock,pa cu se ponovo roditi,i necu visiti na ovom forumu i ostalim stranicama po 18 sati dnevno.zivota mi jarane,od kada sam se uclanio na ovaj forum,a ima skoro pogodine,ni jednom nisam stisno ono gore "log out",cijelo sam vrijeme online i uvijek mi je u dnu monitora tab sa isrbija,a sve samo radi tog unlocka,a i dosta korisnih informacija koje sam ovdije naucio,a'l ponavljam iskljucivo radi unlocka.:)

kap45
12-01-2011, 20:46
sta mislite o ovom sajtu ? http://www.unlockiphone4.org/faq.html

kap45
12-01-2011, 20:49
meni treba Unlock za Baseband 02.10.04 .deda mraz me razocarao :(

ibeket
12-01-2011, 21:11
vrlo moguce da je jos jedan u nizu fake sajtova,mada dok ga ne probas ne znas...:D

Mitra
12-01-2011, 21:19
fake sigurno.... ;)

... i mene je deda mraz razocarao za unlock :(

shO
12-01-2011, 21:47
sta mislite o ovom sajtu ? http://www.unlockiphone4.org/faq.html

UNLOCK i JB su BESPLATNI ALATI, tako da svi koji TRAZE da se PLATI za tako nesto su FAKE i SCAMMERS!

Kad ce ljudi vec jednom nauciti :(

Boletinho
13-01-2011, 06:25
UNLOCK i JB su BESPLATNI ALATI, tako da svi koji TRAZE da se PLATI za tako nesto su FAKE i SCAMMERS!

Kad ce ljudi vec jednom nauciti :(evo kolega da i ja tebi jednom repliku udarim.vidi ovo,ja sad ovaj moj ip4 fw4.1 i BB02.10.04 mogu u Sarajevu otkljucati u dosta servisa.a kako mogu meni su ljudi objasnili,ovako to ide,ja im samo kazem s koje mreze mi je ip,i oni imaju neke sporazume,ugovore sta ja znam sta vec,i njima tal operater posalje svoj kod kojim su zakljucani ip4 na njihovoj mrezi,i oni meni otkljucaju tim kodom telefon,i bude kao da sam ga kupio sim free,ne moze se vise zakljucati,znaci bas bude sim free,samo sto je cijene paprena,300 km=150 eura.ako mi ne vjerujes,dat cu ti linkove od servisa pa pitaj.mozda je to bas ovo,mozda bas ovvdije kupuju i nama otkljucavaju,nevjerujem,a'l znam da se moze otkljucati za 150-200 eura.a ko bi dao tolike pare za unlock,nitko,jedino onaj koji nije sisao vesla,nego cijeli camac progutao:)

shO
13-01-2011, 11:30
@Boletinho
To znam.... To postoji odavno i kao sto sam kazes cene su prevelike, ali to ti rade operateri, tako da nisam pricao o tome, nego o ovim prevarantima preko neta koji zele da usm8u po 20-30 eura i da ti "navodno" otkljucaju tel.... arade isto sto i drugi, cekaju da Dev-Team izbaci unlock i ond akao otkljucaju...

petar90
13-01-2011, 17:14
jel neko mozda zna da li moze takav unlock da se uradi u beogradu? tj. da li to iko moze da uradi odavde? poludeo sam vise cekajuci unlock pa bih mozda i prezalio neku normalniju cifru, samo da dobijem simfree iphone :(

ibeket
13-01-2011, 17:38
pa i mi svi cekam taj famozni unlock...a sto se tice doplate(ako si na to mislio)zavisi koliko ti je star telefom mozda da kazemo da ga prodas za 500e treba ti jos nekih 150e da bi kupio nov simfree 16gb naravno...:D

petar90
13-01-2011, 17:42
ne, ne, nisam na to mislio.
gore su pricali nesto o tome da mozes da kupis unlock kode od matinog operatera, sa kog ti je skinut iphone. e pa ja pitam da li to moze nekako da se uradi u bgu i gde?
redovno citam forum i pratim vesti oko unlock-a, ali sam sada prvi put cuo za tu metodu "otkljucavanja"

ibeket
13-01-2011, 17:46
da to je procao boletiho ali ja sam iz bg-a i ja ne znam za to i ako je to stvarno 150e onda je to mnogo para...

shO
13-01-2011, 17:47
@petar

Druze isplativije ti je sacekati unlock od Dev-Team-a!

ibeket
13-01-2011, 17:56
e sada koliko ces cekati to niko ne zna i meni je dojadilo cekanje sada se kajem sto nisam dao malo vise para i kupio simfree nego evo vec 2 meseca ga koristim kao ipod...:brickwall:

Boletinho
13-01-2011, 18:03
ja sam jucer pricao sa 5 likova u sarajevu koji mogu tako otkljucati ip4,a'l cijena je paprenaod 150-200 eura,zavisi sve koji je operater u pitanju.za 5 minuta ti ga otkljucaju,cim im oni faksom posalju kod,i onda ti je telefon sim free zauvijek,nemozes ga vise nikako zakljucati.zato i jeste toliko skupo,da bi bilo isto,kupio sim free za 700 eura,ili kupio non sim free za 500 eura i platio jos 200 eura da ti ga otkljucaju na tauj nacin i da dobijes sim free.znaci zato je tolika cijena,jer da nije,niko ne bi kupovao sim free za tolike pare,svak bi uzeo non sim free za 500 eura i otkljucao ga tako za 50 eura i dobio sim free za 550 eura.nema logike.a to u sarajevu da ja znam rade na dosta mjesta,ja sam pricao sa 6 servisera koji to rade,nasao im oglas na jednom sajtu bosanskom za prodaju i kupovinu,zovnuo i momci mi sve fino ljubazno objasnili.nisam znao da u sarajevu ima radnja koja prodaje samo apple proizvode,imaju sve racunare,laptope,ipad,iphone,ipod,kad mi je momak rekao,ja se izijanio,cak sta mogu,kupis u njih apple proizvod,dobijes godinu garancije,i ako hoces das jos 120 km=60 eura i produze ti garanciju u apple-u na 2 godine.

ibeket
13-01-2011, 18:10
pa ako ima u sarajevu 99% ima i u beogradu samo ja ne znam gde a i osecam da su cene i ovde paprene...:(

shO
13-01-2011, 18:20
@ibeket

Zato ja kazem, ako vec kupujes iPhone, pregrmi jos 100 eura i kupi SIM FREE :)

petar90
13-01-2011, 19:47
e pa posto nisam imao pojma da ce ovako biti sa unlockom, sad bih pregrmeo 100€+, samo da imam simfree :)
potrazicu malo po oglasima pa javljam ako naletim na nesto...

shO
13-01-2011, 19:53
@petar..

Pa to se zna odavno da uvek bude 'ebada sa Unlock-om!

ibeket
13-01-2011, 20:08
meni sa 3gs kada sam cekao za 3.1.3 nije toliko tesko padalo kao ovo,ovo mi se nesto bas mnogo oteglo i gledam niko nista na twitteru da bar kazu nesto...ovo po meni izgleda da ne zele da kazu javnisti da ne mogu otljucati ip4 sa bb 2.10.04 pa nadalje...sto znaci za sve nas koji cekaju unlock ili da daju tih 150,200e da im se napravi da radi kao simfree ili da nastave da ga koriste kao ipd...

Boletinho
14-01-2011, 08:00
@ibeket druze,koliko se cekao unlock za 3.1.3 fw,ja se nesto ne sjecam?i koji unlock ,mislim za koji fw i BB se najvise cekao i koliko se cekao,osim ovog naseg za fw 4.1 i 02.10.04:-\:-\

sad cu staviti svoj ip4 na oglase da ga prodam,i poslat cu ti link mog profila sa tog sajta,da vidis slike tog mog ip4,i da vidis sta sam sve prodao i kupio u roku pogodine,jer nisam znao za taj sajt prije,dok sam prodavao mobitele ovako raji po ulici.uvijek mi u gepeku auta bilo najm anje 15-tak mobitela,nijedan isti.a poslat cu ti link,da vidis da sam imao dva ip4 32 gb sim free placo ih 1300 km a prodao po 15500 km ,nisam ga sebi ostavio,koji sam ja bidon bez cepa:brickwall:

magistar0
14-01-2011, 10:05
Za 3.1.3 se cekalo oko 4 mjeseca unlock mislim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Boletinho
14-01-2011, 10:08
auuuuuuu,nisam to znao,pa eto,taman toliko cekamo evo i za ovaj 4.1
nije bas da cekamo 4,a'l sad ce nekad cetvrti mjesec,ili cak ima i vise od 4 mjeseca,ima,ja dobio iphone u 9. mjesecu,taman eto cetvrti mjesec.
opet sam u off-u,a'l molim vas ne brisite mi postove,pls:embarrassed:

buxna
14-01-2011, 10:24
MuscleNerd potvrdio: Nema unlocka dok ne izadje 4.2.5 ili 4.3. (koji bude vec izasao)

miki_mouse
14-01-2011, 10:31
pozdrav ljudi... da nebi otvarao novu temu... u pitanju je iphone 4 sa BB 2.10.04 skinut sa hrvatske mreze... dali postoji unlock sa taj BB i ako ima neki tutorial za to! hvala

Boletinho
14-01-2011, 10:49
zemljak on meni nije nikako jasan,teako je govorio nema unlocka za 4.1 dok ne izadje 4.2,pa izasao 4.2,e sad nema unlocka dok ne izadje 4.2.5 (mada mislim da nece za nas ni izlazizi),nego ce izaci 4.3,cija beta je vec pustena i vec JB-ovana.e sad kad izadje 4.3 bit ce prica unlocka nema dok ne izadje 4.5.stvarno su dilajle,pa ocito je da ne mogu pratiti aplee,ja to nikako ne razumijem,sto se mora cekati fw 4.3 koji izlazi u martu,da bi izasao unlock za 4.1.ako mi netko moze molim vas objasniti ukratko kako to ide,i zasto se mora cekati 4.3 da bi izasao unlock za 4.1 i 4.2.1,hvala.

zemljak,kad ti je to rekao muscle'ja ga pratim evo u 4 dana on je 3 posta napisao,a taj post nisam procitao.

ibeket
14-01-2011, 10:53
ako ovo jos treba da se ceka ja sam devinitifno odustao od cekanja :brickwall: cstavljam ga u oglase definitifno...:(

Boletinho
14-01-2011, 11:13
evo tog posta u kome kaze ovo sto je moj jaran buxna rekao

MuscleNerd (http://twitter.com/#%21/MuscleNerd) MuscleNerd



Official iPhone unlock statement: no unlock will be released until after 4.2.5 or official 4.3 (whichever is last) is out

@buxna,sad cu staviti ip4 na prodaju na onu nasu stranicu,vidjet ces slike,nov novcat,ni sekunde radio nije,stavit cu 19 slika,nedam ga ispod 1100 km,pa makar nikad ga ne prodao.1000 km su oni sto nemaju ni kutije,niti orginal slusalice,neorginalni punjac,jednostavno djelomicno kompletni telefoni,dok je moj kao iz appstore-a da je sad iznesen.


pozdrav ljudi... da nebi otvarao novu temu... u pitanju je iphone 4 sa BB 2.10.04 skinut sa hrvatske mreze... dali postoji unlock sa taj BB i ako ima neki tutorial za to! hvala

evo procitaj ovih 5 zadnjih postova,nista prije marta od unlocka,mada muscle kaze sljedeci mjesec,a apple je najavio fw 4.3 za mart.ni muscle veze nema,ja mislim da se on drogira,i to onom najjacom drogom,krekom.


ako ovo jos treba da se ceka ja sam devinitifno odustao od cekanja :brickwall: cstavljam ga u oglase definitifno...:(

drug,evo u istim smo go*nima,kad skontam i za mjesec ipo najdalje ako bude u martu,iphon 4 ce i tada biti jedan daleko najbolji smartfon.pa kontam sto bi mi to radili,mislim prodavali,imamo nove ip4,i da ih sad damo budzasto,jer ja znam tu politiku i zakon trzista,svak ce ti reci evo ti 50 eura manje od cijene koju trazis,jer unlocka jos nema.e da mi ne bi davali nove telefone budzasto,bolje je da ih spakujemo u kutije sa svom opremom,lijepo pospremimo u ladicu,uzmemo neki obicni telefon da imamo da se javimo i posaljemo sms,i kad izadje unlock samo ga izvadimo,unlockujemo,i opet imamo atraktivan i mob. koji je u trendu i koji ce jos dugo biti pojava,kad se i dan danas ljudi okrecu za bijelim 3Gs-om.nego da ga prodamo i uzmemo neku iharan sim free,jer novi su bas preskupi,ja bi u bosni trebao prodati ovaj za 550 eura,nedam ga eura ispod i nadodati jos najmanje 270 eura za 16 gb sim free,a do 360 eura za 32 gb,a to se ne isplati.jer ako mi ostavimo uuu ladice nase zakljucane ip 4,i zaboravimo na njih,zaboravimo na isrbijjjjjjja-u,na raimondpie i ostale sajtove,nama ce brzo proletiti tih mjesec ipo,vjeruj mi,nego ovako kad trazimo,cekamo,samo o tome priocamo,dan nam je godina,i imamo osjecaj da je vrijeme stalo,a kad ne mislis na nesto,i nisi zaokupljen tim,vrijeme leti,ja to znam vrlo dobro.i jos nesto,nasi novi novcati ip4 koji nisu radili ni sekunde,kad se otkljucaju,onda ih treba prodati,jer tada ce 500 eura za ip 4 biti samo misaona imenica,cijena ce im otkljucanima skociti,i bit ce oko 650 eura ili u nas 1300 km,po bolje ga je onda prodati i nadodati 100 eura i uzeti nov sim free 32 gb.skontaj drug malo i nemoj fga prodavati,koristi neki sony ericsson mjesec dana i nemoj uopste misliti o ip4 i ovim sajtovima,i vidjet ces kako ce ti vrijeme proletiti.

evo ti drug moj profil sa jednog sajta gdje prodajem telefone,pa molim te ko boga pogledaj moje zavrsene i kupljene artikle i dojmove koje su mi ostavljali kupci.sad nemam nista na ponudi,a'l imas gore pri vrhu pise ti zavrseni artikli,kupljeni artikli,aktivni artikli,to su oni sto su trenutno na prodaji,pa pogledaj za koliko sam prodavao iphone i kakve,imas slike za svaki mobitel koji sam prodao,a pogledaj kupljene artikole,to su telefoni koje sam kupio i za koliko para,pa ih opet preprodao.vidjet ces da sam kupio bio 2 ip4 32 gb sim free po 1300 km,prodao ih za 1550 km,zaradio na oba cisto oko 280 eura,za 4-5 dana.molim te pogledaj sve i slike,da vidis kakve telefone prodajem i kupujem,mada je ovo samo sitnica,jer nisam dugo na ovom sajtu,a ovo mi je drugi profil,prvi sa 80 transakcija sam izbrisao kad sam isao u bolnicu pola godine.evo ti link i pogledaj moj profil,molim te:


http://www.pik.ba/profil/Oximoron/

gile1981
14-01-2011, 11:24
evo procitaj ovih 5 zadnjih postova,nista prije marta od unlocka,mada muscle kaze sljedeci mjesec,a apple je najavio fw 4.3 za mart.ni muscle veze nema,ja mislim da se on drogira,i to onom najjacom drogom,krekom.

Lol ova ti je dobra lol ma nemaju oni unlock niti ce ga imati to su im vazoni kao i za jailbreak koji je bio nsjavljen za bozic hehe

ibeket
14-01-2011, 11:48
@boletinho e upravo sam odledao svaka cast samo bi ja zadrzo jedan otljucan:yes: a sto se tice cekanja ne mogu vise i ko zna bilo je price posle 4.2.1 izlazi sigurno sada kao posle 4.3 a kada to ne bude bice posle 4.4 i tako dalje mislim da on mora kad tad izaci ali kad je ono sto mene muci stvano nemam strpljnja i jos bi vrhunac bi kad bi nam nesto zbucili ko ovima sa 3g/3gs jesto ono sa cenom tacno mada ti ovde ako ga prodas nekom ko se bas i ne razume i doplatis 100e i imas simfree(mada ova opcija mi se nesvidja jer zaradjuje para na nekom ko ne zna)...nasa pocetnicka greska je to sto nismo uzeli simfree od pocetka mada koliko secam ti si rekao da taj tvoj je poklon od sestre i neces da ga prodajes i to je razumno...ali mnogo su nas "nalozili"ovi iz dev-a pricama sada ca njihovo poznato "soon" i sada da nam ovako uvale jednostavno nemam vise strpljenja...>:( :brickwall:

gile1981
14-01-2011, 15:59
ma ko ih .... kakv dev team izgubio sam poverenje u te likove odavno jos od 3g/3gs unlocka a da ne pricam za jailbreak koji vec mesec i po neznaju da urade hehehe ili ce se neko novi pojaviti ili ce jailbreak i unlock scena propasti i to sigurno jer se vec uveliko svadjaju preko twittera lol ma nema veze mogu jos da izdrzim za unlock heywire i viber su cudo tako da mi i netreba unlock imam kantu(nokiu) koju koristim za pozive.

enter
16-01-2011, 18:25
Boletinho, molim te daj mi broj likova koji mogu to odraditi u SA. Spreman sam dati 150 eur. Javim svima ovjde kako je proslo ako ovo nije fake

Boletinho
17-01-2011, 09:48
Boletinho, molim te daj mi broj likova koji mogu to odraditi u SA. Spreman sam dati 150 eur. Javim svima ovjde kako je proslo ako ovo nije fake
drug,moram samo potraziti brojeve na sajtu gdje sam ih nasao,ima 2 miliona oglasa,i vise,djeteta mi.javim ti drug u toku dana,zivota mi:yes:

enter
18-01-2011, 15:01
Nista od tog broja a druze? Ja mislim da je to patka i to samo takva. Zvao sam par servisa po gradu i svima je bilo smjesno...Uostalom da to moze vec bi se proculo i ne bi bilo ovako tesko doci do njih..ne prodaju bijelo...

Ivan$
23-01-2011, 19:31
Imam iphon 4 4.2.1 i ne mogu da skinem na kompu redsnOw 0.9.6b5 (video sam ovde da sa njim treba da odradim), kad treba da uradim download izbaci mi da ne moze da nadje, ne znam zasto! Dajte neki savet sta i kako da uradim??!!

Byakuya
23-01-2011, 19:50
Google is your friend...:)

shO
23-01-2011, 19:51
Skini poslednju BEAT verziju tj redsn0w_win_0.9.6rc8

paja89
30-01-2011, 20:11
Kako da jalibrajkujem sw 4.2.1 sim free

shO
30-01-2011, 20:11
Skini poslednju BEAT verziju tj redsn0w_win_0.9.6rc8

https://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home/redsn0w_win_0.9.6rc8.zip?attredirects=0&d=1

I nije sw nego FW (FirmWare)

paja89
30-01-2011, 20:16
Jer nece trebati posle da kad se isprazni baterija da se podize sa nekog programa?

shO
30-01-2011, 20:17
@paja

Trebace.... To je tethered JB, za 4.2.1 trenuno nepostoji ni jedan drugi...

Svaki put ces morati birati JUST BOOT TETHERED NOW opciju.

paja89
30-01-2011, 20:19
Jer znas mozda da li ce to uskoro izaci?

shO
30-01-2011, 20:20
@paja89

Znam....
Sutra.

paja89
30-01-2011, 20:22
Ja te lepo pitam ti me zezas,pa ne snalazim se bas...

paja89
30-01-2011, 20:22
:vb_type:Treba mi pomoc

shO
30-01-2011, 20:23
Poslednji put kad sam proverio, Google je radio... Mogao bi i ti.

Imas iPhone i moras znati pored ovog mesta jos bar 3 na kojima ces kupiti informaicje. Ne znam kad ce izaci JB, ali8 do kraja februara bi trebao.

paja89
30-01-2011, 20:25
Pa i ja bi voleo da znam,a na koja jos 3 mesta imam da vidim???

shO
30-01-2011, 20:31
Twitter (pod broj 1)

http://lulzimg.com/i10/6fd0ec.png

A onda...


http://blog.iphone-dev.org/
http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/
http://www.funkyspacemonkey.com/
http://www.iclarified.com/entries/index.php?caid=1&scid=25
http://modmyi.com/
http://www.redmondpie.com/
http://www.tipb.com/
http://www.iphonehacks.com/

I jos..


http://hackulo.us/forums/index.php?app=uportal
http://ih8sn0w.com/index.php/welcome.snow
http://forums.macrumors.com/index.php
http://www.sinfuliphone.com/
http://xsellize.com/index

paja89
30-01-2011, 20:40
Ludd si sve znas :)

paja89
30-01-2011, 20:47
A sta twiter pod br1,da napravim twiter?

solomkod
30-01-2011, 23:53
da li moze telefon da se zakljuca ako skinem poslednju verziju redsnow win 0.9.6rc8? imam iphone 4 simfree?

Goxy86
31-01-2011, 01:29
Procitaj pojmove sta znace pre nego sto postavis takvo pitanje.Simfree ne moze da se zakljuca.Zato se i zove simfree...

Cegevara
31-01-2011, 02:12
Poslednji put kad sam proverio, Google je radio... Mogao bi i ti.

Imas iPhone i moras znati pored ovog mesta jos bar 3 na kojima ces kupiti informaicje. Ne znam kad ce izaci JB, ali8 do kraja februara bi trebao.

Pa meni si 25.01 u neformalnoj komunikaciji rekao da ce biti update postojeceg JB i postati untethered za 15dana,znaci ipak onaj moj info o polovini marta postaje java :yes: :D

A to znaci ona stara, "ne lipsi mago do...." :brickwall:

shO
31-01-2011, 06:21
@cegevara

Pa nisam mnogo omasio... imam jos 9 dana fore.. i posle toga napisi ovo...

Cegevara
31-01-2011, 21:11
Naravno ukoliko bude tako ovdje cu javno da kazem da si bio u pravu u predvidjanju i da mi bude drago prijatelju !

shO
31-01-2011, 21:11
@Chegevara

Ja sam reko 20 dana tebi jos 25.01. :) videcemo koliko jos imam fore :)

enter
01-02-2011, 17:09
Evo izasao je 4.2.6. Sta mislite da li ce pustiti unlock iako su rekli nakon 4.3 ili 4.2.5?

Byakuya
01-02-2011, 17:30
4.2.6 je za verizon iphone 4 koji nema veze sa ovim sto mi koristimo...

Cegevara
01-02-2011, 17:36
Pa koliko vidima razlika gotovo i da nema, ovaj je AT&T a ovaj od Verizon-a,evo linka "razlika"

http://www.cultofmac.com/att-iphone-4-vs-verizon-iphone-4-whats-the-difference/76676

Byakuya
01-02-2011, 17:41
ok...ti kupi jedan CDMA iphone 4 pa da donesi ovde...i cekaj unlock...zauvek...ti telefoni se ne mogu koristiti na GSM mrezama...
Ajmo jedna mala kratka lekcija...sto se tice telefon postoje...znas kako mrzi me i da pisem

izvoli link pa vidi koje su "razlike"

http://www.m-indya.com/cdma-vs-gsm.php

cikasrba
01-02-2011, 18:06
ja mislim da nece pustiti unlock...:stick1: da su hteli mogli su vec odavno ali sve mi lici na uzimanje para, odem naredmondpie oni reklamiraju neki softver za otkljucavanje svih apple uredjaja ikada napravljenih a isti je i na drugim izvorima. Navukli raju na besplatan unlock do sada pa resili da dignu koju kintu >:D

shO
01-02-2011, 19:34
@cikasrba

Naivnih ljudi ce uvek biti... zato treba samo pratiti Dev-Team koji to jedini radi....

A sto se tice da li ce pustiti unlock ili ne.. hoce.. samo je pitanje kad... a do tad ziveo SIM FREE :)

enter
04-02-2011, 11:13
Evo sad bruje o tome da ce 4.3 iznaci 13 februara. Nadam se da je tako i onda ako ne izbace unlock nakon toga stvarno ne znam. Obzirom da je izasao jailbrake za 4.2.1 ocigledno je da nema smisla da cekaju jailbrake za 4.3 pa da iznace unlock. Ako ga imaju spremnog izbacice ga, ako ne opet ce okolisati.

Saka
05-02-2011, 14:49
Ja im više ništa ne vjerujem što se tiče unlocka.
BTW. da li je iko Jailbrake-ovao i4 4.2.1 novim Greenpoison RC5 untethered i kako radi?

cikasrba
05-02-2011, 16:04
Ja sam odradio jb i sve je ok. Radi kao doxa! iPhone 4 16GB sw4.2.1

Branko001
05-02-2011, 18:41
I ja sam odradio jb cim se pojavio i sve radi super

Saka
05-02-2011, 19:14
Odlično. Još samo da izađe Windoze verzija...

rekson
05-02-2011, 20:00
ma bice i unlock kad ga apple odobri, oni rukovode i programima za otkljucavanje iphona, u otkljucanim iP se krije jedna velika zarada, i apple se nikad nece odreci te zarade, i ja isto cekam unlock, i on ce izici cim apple dobije novog konja za trku

Saka
06-02-2011, 03:42
Izašla Win verzija! Jaibrakeovao i sve radi. Još samo da je dočekati unlock...

Iphonovac
06-02-2011, 08:31
Upravo JB iPhone 4 , 4.2.1 :)))....

Dzmidz
06-02-2011, 08:40
Ja sam odradio jb i sve je ok. Radi kao doxa! iPhone 4 16GB sw4.2.1

Šta je to doxa?

BAZA
06-02-2011, 09:24
Šta je to doxa?

Nekada poznata marka satova

Dzmidz
06-02-2011, 09:33
O lenjosti, najgora si od svih bolesti. Mogao sam izgooglati, al sam mislio da je neki narodski izraz pa da ga neću naći tamo.
Anyway, ako radi kao doxa, onda se i ja jailbrejkujem popodne :)

Cegevara
06-02-2011, 14:01
@sh0 je bio u pravu za termin, svaka cast !

Ivan$
06-02-2011, 14:46
Imam iphone 4 4.2.1! Koristim ga na mrezi, vidim da je izasao untethered jailbrake preko greenpoisOn! Da li mi neko moze pomoci? Gde da ga download-ujem i kako da uradim jailbrake? Ne bih da zeznem nesti... Hvala unapred

Kapetanili
06-02-2011, 14:50
http://cache.greenpois0n.com/dl/gp_win_rc5_b2.zip

http://www.youtube.com/watch?v=Xqj3TDJfUd8

shO
06-02-2011, 14:59
Imam iphone 4 4.2.1! Koristim ga na mrezi, vidim da je izasao untethered jailbrake preko greenpoisOn! Da li mi neko moze pomoci? Gde da ga download-ujem i kako da uradim jailbrake? Ne bih da zeznem nesti... Hvala unapred

Sta imas zeznuti, pokreni ga prati uputstvo i to je cela mudrolija...


http://mirrors.ih8sn0w.com/
http://www.megaupload.com/?d=6PQ8FK4F
http://hotfile.com/dl/102358649/0c00c53/gp_win_rc5_b2.zip.html
http://www.fileserve.com/file/9emV5Hm

Ivan$
06-02-2011, 15:41
Hvala na pomoci, odradio sam jailbrake! Startovao sam cydia i pita me da se odlucim za paket... USER, HACKER, DEVELOPER! Sta da izaberem, samo USERS?

shO
06-02-2011, 15:43
Pa USER, naravno :) Ako volis da hakujes onda Hacker ako si developer onda... :)

paja89
06-02-2011, 17:50
Uradio sam jalibreak i kad palim tel. pojavljuje se kosturska glava u stilu jabuke ,jer tako treba ili sam negde pogresio???

shO
06-02-2011, 17:55
E Pajo Pajo.... da li znas da je Google jos uvek dostupan i da radi....?

zexx0r
06-02-2011, 17:56
Treba tako, bez brige :)

paja89
06-02-2011, 18:00
kako da instaliram 3d ikone???

djalf
07-02-2011, 15:23
Ja imam problem sa jednim iPhone 4, nov je sa 4.2.1, odradim Grennp0ison RC5b2, sve odradi, ukljuci se i opet je ne emergency call. Zar ne radi haktivaciju?

Dejan87
07-02-2011, 15:26
Ne radi. Ni prosli GP nije radio haktivaciju.

djalf
07-02-2011, 15:52
Ok, tako sam i mislio. Gde sad da nadjem original karticu :(

.stefan
07-02-2011, 15:52
Preporuka za sve koji hoce da rade JB sa GP,iscimajte se ljudi malo i nadjite original karticu mreze sa koje je telefon,ne mora cak ni da bude aktivna...u principu ovo je generalni savet bilo za GP ili neki drugi JB,nema nista bolje nego kad se telefon aktivira originalnom karticom i povuce sertifikate,necete imati problema ni sa pushom,ni sa FT-om ni bilo koje druge probleme koji se desavaju hacktivacijom

@djalf: koja ti kartica treba?

Saka
07-02-2011, 16:26
Kad smo kod aktivacije meni se dešava da kad upalim telefon svaki put piše: "Waiting for activation / this may take some time". Kad tu poruku skinem sve ostalo radi (osim telefona naravno jer nije još unlocked).

Da li je moj telefon aktiviran? I šta bi se dešavalo da nije aktiviran? Imam originalnu AT&T karticu.

dj_djordje
07-02-2011, 16:47
Ja pokusao sa GP i nisam uspeo :( Kad ubacim Iphone4 u DFU mode win xp mi otvori vizard za "find new hardwer" i tada mi se JB zaustavi!!!

Saka
07-02-2011, 16:56
Djordje: i meni se to desilo prvi put. Al iz drugog pokušaja je uspjelo, valjda je prvi put Win instalirao drivere.

iKnez_95
07-02-2011, 17:01
Ako se pokrene AutoPlay, onda to nije DFU mod, vec Recovery ;)

dj_djordje
07-02-2011, 18:29
Da, u pravu si, ubacuje ga u Recover iako ja pratim uputstvo na GP!?! 2 sec sleep buton, 10 sec sleep + home, i 15 sec home ....

btw, u cemu je razlika izmedju recovery i dfu moda???

'ajde da malo preciznije opisem problem. Dakle, pokrenem GP, ubacim telefon u dfu mode po uputstvu iz samog GP-a, krene JB i kada mi se na telefonu pojavi white screen u tom trenutku mi windows izbaci "found new hardware" wizard i i pita me da search-uje update za apple recovery mode a JB se zaglavi. Ja mu dozvolim da trazi update ali mi wizard prijavi da ih nije nasao. Probao nekoliko puta i uvek isto! Any suggestion

Saka
07-02-2011, 19:59
Kako rekoh meni je isto bilo i proslo je drugi put, nakon sto je unstalirao drivere. Probaj spojiti na iTunes na istom USB portu i ubaci u recovery / DFU da sredi drivere.

keljo_cro
07-02-2011, 19:59
AppSync 4.0+ nece sync applikacije u itunesu. Dali zna tko rijesenje problema. Ne vidim da ima skinuti appsync 4.2 loji nam treba?

iKnez_95
07-02-2011, 20:00
Instaliraj Installous, on ce automatski skinuti odgovarajuci AppSync.

keljo_cro
07-02-2011, 20:13
Jesam. Instalirao sam installuos. Tj. Dodao sam cydia.hackulo.us
Nakon toga imam u source appsync 3.1 4.0+ samo. Instalirao sam ovaj 4.0+ i nece mi sinkat. Jer tebi radi?

iKnez_95
07-02-2011, 20:15
Pa nije isto dodati repo i instalirati nesto. Otvori repo i instaliraj Installous.

Saka
07-02-2011, 20:15
Kod mene radi 4.0+ na 4.2.1

keljo_cro
07-02-2011, 20:16
Mozes li mi to molim te napisati. Hvala ti.

keljo_cro
07-02-2011, 20:17
Imam ikonu installous. I skibuo sam neke app s njegga. Pa pretpostavljam da sam dobto ibstalirO

shO
07-02-2011, 20:26
Imam ikonu installous. I skibuo sam neke app s njegga. Pa pretpostavljam da sam dobto ibstalirO


Ako si ga SKIBUO onda mora da radi. Ali ako si ga jos i IBSTALIRO onda je sve FULL!

keljo_cro
07-02-2011, 20:34
Ma radi installuos ali ne radi mi sync sa itunesom. To me muci.
Instalirao sam cydia.hackulo.us. Instalirao sam appsync 4.0+. Installous 4. Hackulo resources.
Ma dosadan sam vec. Sorry svi. Ali ne radi mi

dj_djordje
07-02-2011, 20:37
Saka: kada spojim iphone i iTunes i odem u DFU mode iTune me pita da check-ira software update i kada kliknem na "check" on izbaci: "iTunes has detected an iPhone in recovery mode. You must restore this iPhone before it can be used with iTunes." Kada izadjem iz recovery moda i kliknem na "check for update" on mi odgovori ""this version of the iPhone software (4.2.1) is current version." I to je to.

shO
07-02-2011, 20:40
Ma radi installuos ali ne radi mi sync sa itunesom. To me muci.
Instalirao sam cydia.hackulo.us. Instalirao sam appsync 4.0+. Installous 4. Hackulo resources.
Ma dosadan sam vec. Sorry svi. Ali ne radi mi

Kakav SYNC? Sta ti uopste pokusavas?

@dj_djordje

Jel ti pokusavas restore ili sta?

Ko radis restore cim ti proveri tel i kaze da si u recovery ides SHIFT+Restore i onda dodas IPSW i restore ce poceti....

keljo_cro
07-02-2011, 20:42
Pokusavam synkati applikacije skinute sa installousa sa itunesom. Tj prebaciti ih na komp. I onr na kompu skinute sa apptrackera ubaciti na iphone. Ne zeli synlati applika ije izmedu kompa i iphonea4

djalf
07-02-2011, 20:45
@.stefan
Trebala mi je Orange Svajcarska pa sam je "napravio" sa Magic Sim-om, usnimio sam podatke i uspela je aktivacija.

shO
07-02-2011, 20:46
Pokusavam synkati applikacije skinute sa installousa sa itunesom. Tj prebaciti ih na komp. I onr na kompu skinute sa apptrackera ubaciti na iphone. Ne zeli synlati applika ije izmedu kompa i iphonea4

U Installous u Settings namesti da ti radi SYNC sa iTunes i to je to...

A ove iz iTunes odradi normalan SYNC sa tel i to je to..

Mada mnogo si mi kontradiktoran.. prvo hoces SYNC sa telefona na iTunes (ove sa ApptrackR) a onda pises kako ne zelis da radis SYNC preko iTunes-a...

Aj odluci sta ces...

dj_djordje
07-02-2011, 20:47
sh0 :Nisam radio restore. imam i4 sa ios 4.2.1 i bb 03.10.01, u njemu je At-t kartica, dakle device radi ali sam hteo da ga brejknem kako bih imao i cydia-ju .... pokusavam sa ovim novim greenpois0n-om za win al' mi nesto ne ide.

shO
07-02-2011, 20:49
@dj djordje

Sta ti konkretno ne radi...

Koji OS imas (na compu)?

keljo_cro
07-02-2011, 20:49
Prvo. Sync telefona sa itunesom. U installousu aam podesio sync sa itunesom

dj_djordje
07-02-2011, 20:50
sh0: 'ajde da malo preciznije opisem problem. Dakle, pokrenem GP, ubacim telefon u dfu mode po uputstvu iz samog GP-a, krene JB i kada mi se na telefonu pojavi white screen u tom trenutku mi windows izbaci "found new hardware" wizard i i pita me da search-uje update za apple recovery mode a JB se zaglavi. Ja mu dozvolim da trazi update ali mi wizard prijavi da ih nije nasao. Probao nekoliko puta i uvek isto! Any suggestion
na comp-u mi je win xp

shO
07-02-2011, 20:51
@keljo

Pa omoguci SYNC aplikacija u iTunes, pobacaj aplikacije koje hoces, klikni na SYNC i to je to..
Ne znam zasto komplikujes...

@dj djordje

A zasto to diras kad ti prijavi new hardware? Umesto da to pustis do kraja i sve ce proci ok...

Dakle (ovo pricam iz iskustva jer sam to video na XP), ugasi telefon, pokreni GP, prati uputstvo, kad ti izbaci XP obavestenje pop up balloon da je nasao novi hardware ne diraj nista... i sve ce proci kako treba.

dj_djordje
07-02-2011, 20:58
mislim da sam i to probao jednom ali mi je gp izbacio "quit ..." ajde sad cu da probam ponovo pa ti javljam ...

dj_djordje
07-02-2011, 21:10
hope!!! isto svaki put ... otvori pop up window "found new hardware" wizard i bla, bla .... a greenpois0n mi javi "quit (restore to restart) ili tako nesto.

shO
07-02-2011, 21:15
@dj djordje

Pa pusti ga da odradi do kraja.. sta onda ako GP kaze quit...... Cekaj koji minut...

dj_djordje
07-02-2011, 21:18
cekao sam 7-8 min .... na iPhone-u sve vreme stoji beli ekran, nista se ne desava, nema onog scrollinga texta, nista .....

Saka
07-02-2011, 21:18
ShO: posto vidim da si strucnjak bil mi mogao odgovoriti na moje pitanje? A ono glasi zasto mi uvijek poslije reboota pise waiting for activation? Inace mogu sve koristiti i imam att sim.

Djordje probaj na drugom kompjuteru. To ti je najbolje. I vodi racuna da u sekundu slijedis uputstva na GP. I da ti je iphone ugasen kad krenes sa jb.

shO
07-02-2011, 21:21
@dj djordje

Da li tebi iTunes uopste prepoznaje telefon?


@saka


http://support.apple.com/kb/TS1556?viewlocale=en_US

Saka
07-02-2011, 21:25
ShO: ma ovo nema veze s mojim slucajem. Nisam uopste u americi, i facetime mi ne radi, takodje pise waiting for activation. Zanima me jel to normalno i jel mi tel aktiviran kako treba.

dj_djordje
07-02-2011, 21:29
saka: to ti se desava jer ti je face time na on u setingsu a ti ga jos nisi aktivirao (idi na face time temu na forumu)
sh0: iTunes mi prepoznaje telefon (ubacio muziku, fotke, kontakte ...)

Saka
07-02-2011, 21:53
Djordje: citao sam i probao svasta ali ne mogu da aktiviram face time. Jel telefon mora biti unlocked prvo? Ja pokusavam s originalnom att karticom gdje nema mreze, mozda zato nece?

poluks
07-02-2011, 21:57
Jel greenpoison za 4.2.1 radi na windowsima?


Sent from my iPhone using Tapatalk

dj_djordje
07-02-2011, 22:01
Saka: naravno da telefon mora biti unlock, treba ti kartica naseg operatera, zatim saljes sms na odredjen broj (ima ga na forumu) i kada to odradis onda ti oni kojima si poslao sms aktiviraju face time. Sve u svemu, dok ne stigne unlock nista od toga, Za tvoju informaciju i meni se desava ista stvar.

Saka
07-02-2011, 22:11
Aha, pa to me zanimalo, da li je to normalno dok nema unlocka. Kontao sam ako je taj ATT broj vec bio aktiviran na FT da ga mogu koristiti jer veza ide preko wi-fi ali ocito ne moze. Hvala.

miodrage
07-02-2011, 22:18
@dj_djordje -- ja sam pre koji sat uradio JB i sve je proslo glat, a pocelo sa problemima koje si ti opisao. Imam Win7 na kompu. Uradi ovako: uninstaliraj iTunes sledecim redom:
Use the Control Panel to uninstall iTunes and related software components in the following order:

iTunes
QuickTime
Apple Software Update
Apple Mobile Device Support
Bonjour
Apple Application Support (iTunes 9 or later)

Nakon ovoga, instaliraj najnoviji iTunes. Potom, konektuj upaljen telefon na komp, sacekaj da odradi apsolutno SVE! Potom, skini telefon sa USB-a, iskljuchi ga. Ukljuci ga nazad na kabl, telefon ce da se ukljuci. Ugasi ga. Pokreni GP, i odradi sve prema uputstvu. Ako ovo ne pomogne, ne znam sta ce.

dj_djordje
07-02-2011, 22:19
nema na cemu, a za hvala koristi klik na "hvala" sa desne strane :)

Saka
07-02-2011, 22:32
Nemam ga u Tapatalk-u. :)

dj_djordje
07-02-2011, 23:20
Miodrage: odradio sve i po tvom uputstvu i opet nista.... zapravo opet ista stvar!!! Ovo bas ume da izludjuje!

miodrage
08-02-2011, 01:14
Djordje - jedino da pokusas na drugom kompu... ili... najnepopularnija stvar - instaliras novi sistem od nule. Jebem li ga, ja ne znam sta jos... Isti problem sam imao, ovako sam ga resio, i sve radi ko zmaj.

ialexandar
08-02-2011, 03:28
svi smo mi imali slicne probleme i mukice, i po meni je jedino resenje sledece: odspavas i sutra kao nov sve ispocetka pazljivo i korak po korak. Banalna neka sitnica ti koci sve... Komp, ili itunes ili moguce host.... listaj malo forum i skontaces.

dj_djordje
08-02-2011, 20:41
Jeah!!! Uspeo na windows vista!!! A onda kada sam to isto pokusao i na iPhone od drugarice (kupljen istog dana u istom shop-u u US) odradio JB do kraja ali, gle cuda, nigde louder ikonice!!!! Svasta. Neki pametan savet ... ajde sh0, nemoj da se stiskas :)

oyabun
10-02-2011, 16:26
prvi put u rukama imam iphone
iphone 4 4.1 02.10.04
koliko znam telefon nije sim free, aktiviran je originalnom karticom...
da li mi je za jailbreak potrebna ista i na sta posebno da obratim paznju prilikom jailbreaka...

djalf
10-02-2011, 17:21
Posetis helpmejailbreak.com
Pratis uputstvo i odradis Jailbreak.

dado
10-02-2011, 19:09
Jedino nemas jos unlock-a za taj baseband.

oyabun
10-02-2011, 21:25
Da da znam, vec neko vreme pratim desavanja na forumu...
Uglavnom sve kapiram, ali just in case da pitam... ;)

dado
10-02-2011, 21:51
Ko pita taj ne skita :cool:

oyabun
10-02-2011, 22:15
Naravno bro, hvala na podrsci...

shO
11-02-2011, 06:39
Jeah!!! Uspeo na windows vista!!! A onda kada sam to isto pokusao i na iPhone od drugarice (kupljen istog dana u istom shop-u u US) odradio JB do kraja ali, gle cuda, nigde louder ikonice!!!! Svasta. Neki pametan savet ... ajde sh0, nemoj da se stiskas :)

Ako vec neide tako onda odradi JB sa redsn0w, a kasnije prevuci GP da napravi untethered i to je to!