PDA

View Full Version : Da li moze iPod bez kreditne kartice?



Rolle
11-12-2010, 10:25
Ovo mi je prvi Apple proizvod tako da sam veoma lose upucen u ceo sistem funkcionisanja registracije. Koliko sam skontao da bih bilo sta prebacio na iPod Touch moram da imam nalog na iTunes-u,a za taj nalog treba mi kartica koju ja nemam, tj majka koja je inace i kupila iPod za sebe ima Visa karticu EFG banke koju iTunes ne prihvata.
Dakle kako da bilo sta prebacim na iPod a da pritom ne vadim novu kreditnu karticu?

doktor22
11-12-2010, 10:30
Naravno da se mozes registrirat na itunes bez kred.kartice

mallena
11-12-2010, 10:35
Pre registracije na itunes pokusas prvo da skines jednu free aplikaciju, on ti onda kaze da moras da se registrujes, onda se registruj tj napravi account i imaces opciju none za platne kartice.
U sekciji tutorijali imas celo uputstvo kako napraviti account na itunesu

Rolle
11-12-2010, 12:58
Da video sam tutorijal
http://isrbija.net/showthread.php?t=2391

Medjutim on je pisan za 8.0 verziju a moja je 10.0 i kad udjem u free aplikaciju nigde mi ne nudi get app ili download opciju. Jedini nacin da stignem do upitnika kao na tutorijalu je da aplikaciju dodam na wish list medjutim tamo opet nemam ponudjenu opciju None u kreditnim karticama vec samo ostalih 5 platnih nacina.

mikenzi
11-12-2010, 13:53
Kliknes lepo na free i onda ti se otvori prozor i ides na create new account i ispratis dalje tutorial...

Rolle
11-12-2010, 18:52
Zavrseno, Hvala svima na pomoci!!!