PDA

View Full Version : iTunes nece da se poveze



alure
10-12-2010, 13:38
Imam iTunes 10 i iphone 4 4.1 , sve je do pre neki dan radilo normalno ali danas glupi iTunes nece da se poveze sa telefonom ni preko kabla ni preko wi fi sync...ako neko zna u cemu je problem neka napise..pokusao sam i da ga obrisem pa ponovo instaliram ali i dalje isto

Izbacuje stalno poruku iTunes could not connect to this iPhone because an unknown error occurred (0xE8000065)

doktor22
10-12-2010, 14:29
koji imas operativni sustav na PC-u?

Prvo probaj ovo:



Reboot your device
Reboot your computer
Try different USB cable
Try a different USB port
Try syncing with a different computer

ako neće onda ovo,
"
Ako imas Win7, otvori "TASK MANAGER", nađi u "Show processes from all users" , program "AppleMobileDeviceService.exe", zatim desni klik -> properties -> kompatibilnost -> stavi Vista SP2 i nakon sto odaberes, stavi RUN AS ADMINISTRATOR.

Restartiraj PC i probaj sad.

edit: ako ovo ne proradi, vidi jel ti radi windows media player i njega kao i applemobiledevice ugasi preko task managera i probaj onda ponovno..

ima vise slucajeva kako se rjesava ova greska

iAlfa
10-12-2010, 16:52
Generalno iTunes 10.1 ima problem sa povezivanjem iphona, naime od samog izlaska nove verzije iTunesa evidentan je bug u vidi problema da kada prikopcate iphone, počne punjenje ali iTunes ne vidi uredjaj, jedino sto se razlikuje kod tebe sto izbacuje tu gresku, kod mene i ostalih koji su dozivjeli ovaj problem ne izbacuje gresku, vec jednostavno nemate evidentiran iuređaj u iTunesu, rješava se prostim diskonektovanjm/konektovanjem iphona par ili vise puta...
Mozda ovo nije kod tebe slucaj, ali rekoh da napisem radi ostalih koji imaju ovaj vid problema.

alure
11-12-2010, 01:33
Hvala na pomoci

izgleda da je wi-fi sync pravio problem jer kad sam ga obrisao radi sve normalno

inace win7 imam

Bahamut
03-01-2011, 16:04
Ja imam problem sa iPod-om prve generacije.
Nece uopste da ga prepozna USB, niti da puni, niti bilo sta, kao da nisam ni ukljucio.
Mislim da nije do kabla (koje je inace od iPhone-a 3GS) jer kad sam pokusao raditi recovery, u koraku kada trebam ustekati kabl pojavi mi se ikona kabla i itunesa na iPodu.
A to se pojavi samo kada ustekam kabl.
A ostalo, mislim da sam sve probao sto sam izgooglao, ludim vec.

@doktor20: Gdje da nadjem "Show processes from all users"???
Ima samo Processes, u njemu nadjem samo "AppleMobileDeviceHelper.exe", uradim sto si rekao ali dzaba, sve isto...

jelenac
05-02-2011, 23:55
Ja isto imam problem sa povezivanjem. Imam win7 i kada jednom prikopcam iphone na komp, odradi sve lepo , onda na primer iskljucim itunes, pa za neko vreme hocu opet da ga upalim, a on nece. Jednostavno ne pokrece itunes. Resenje u mom slucaju: restart kompa i onda opet radi normalno. Ili jednostavno negasiti itunes. Bas su nesto zeznuli.