PDA

View Full Version : DL>iPad>USB>PC



CiraEcchi
25-11-2010, 21:41
Ima li neka app ili slicno koja bi mi skinula file sa neta na ipad i da onda ja taj file preko kabla(primer mass storage) prekopiram na pc?

magistar0
25-11-2010, 21:42
A kakav je file i jel ti ipad brejkan.Da li trebas torrent skinut ili sta.


Sent from my iPhone using Tapatalk

CiraEcchi
25-11-2010, 21:47
Ipad je jb a file je rar,zip,exe i slichno. Primer treba mi da neki driver prebacim na pc da bi mu osposobio wifi ili lan da bi ga potom nakachio na net i odradio ostalo.

torla
25-11-2010, 21:49
porebno ti je;

-safari manager ili (sinfuliphonerepo.com)
-
- installius
- ifolder ili DiskAid ili...
-USB

skines sa instaliusom odes u diskAid nadzes file kosi skinuo i prekopiras ga na PC....

CiraEcchi
25-11-2010, 22:06
Znachi treba na ipadu da drzim primer neku portabilnu verziju diskaida i da je pokrenem na pc na koji treba da prebacim file jel?

magistar0
25-11-2010, 22:22
E jebig... a bas ja htio da mu kazem sve ovo sto si ti CiraEcchi napisao.
Ifolder ili diskaid treba da skines na komp.Mozes i sa ssh ,pa onda skines na komp winscp ili fugu ako koristis mac.
Sa safari managerom ili download managerom skines to sto hoces,prikacis ipad na komp preko iphoneexplorera,winscp,fugu ili ifolder ili diskaid i tamo nadjes gdje si skinuo taj file i sao prekopiras na komp.Mozes si skinut jos sa installousa download manager i u njemu mozes odabrati sve tipove koje hoces da t skida,zip,jpg,sta ja znam i sa tim skiddas sta hoces.
u biti ja sam u zurbi pa ce ti vjerojatno cira znat jos bolje objasnit.
Ja sa iisto planiram ubost ipad ,ali mislim da cu cekat ove nove.

magistar0
25-11-2010, 22:24
mozes is sa cidije skinut ifile na ipad i preko ifile ces dobit pristup svim direktorijima iphona.

CiraEcchi
25-11-2010, 22:39
Uglavnom na pc moram imati neki prob ne moze bez ?
A ima li neka app da napravi mass storage od ipada i da onda to sto sam skinuo sa ifile prebacim u taj folder koji je mass storage pa da onda samo prikachim ipad preko usb i da mi se na tom virtualnom usb stiku prikaze taj file

magistar0
25-11-2010, 23:01
Potrazi na instalous flash drive app.onak je nacrtan kao usbutor i pise slovo r na njemu.


Sent from my iPhone using Tapatalk