PDA

View Full Version : Kupovina iBlacklist licence



.::Lucas::.
25-11-2010, 00:06
Da li neko ima iskustva oko kupovine iBlacklist licence? Npr sa kojeg sajta da je kupim, gdje je sigurno da necu biti prevaren, a i nije lose da znam koja verzija iBlacklist je najbolja za iOS 4.1 (iPhone 3G). Bilo bi mi od pomoci da mi neko prenese iskustva ako je to radio, jer bih da kupim licencu, taj program mi je zaista potreban.

doktor22
25-11-2010, 00:07
jel znas da ima crack verzija iBlacklist? (free)

dodas repo:


http://h7v.org/ i tamo skineš iBlacklist.


Kupiš preko paypal-a original verziju.

Sharky
25-11-2010, 00:22
Nijedan iblacklist nije dobro krekovan, moze samo 2 broja da se aktiviraju...
Koliko vidim na nasem forumu sve vise svalera :) salim se malo.
Postoji oficijalni sajt za iblacklist i tu mozes kupiti activation key. A pre toga skines iblacklist regularno sa cydie i to onaj oreginal sa bigboss repoa.

studioton
25-11-2010, 01:10
Ja sam ga lako kupio preko rock-a dok je postojao i to obicnom visa karticom.. Sad kada je sve preko cydie mislim da ne moze da se kupi bez paypala racuna

Malopre sam update-ovao na 4.2ver , a mogu da kazem da mi je i prethodna veoma dobro radila, retko dobra aplikacija :)

Sharky
25-11-2010, 01:13
http://www.iblacklist.com.br/iblacklist/index.php?page=articles&op=readArticle&id=1&title=PayPal---Buy-Now

skosan
25-11-2010, 01:36
ja sam kupio BL, samo se ne secam da li sam kupio preko paypal-a, ili je ranije moglo direktno karticama..

Instaliras redovnu trial verziju preko Cydia-e, onda preko kompa (jednostavnije je) kupis licencu, uneses je posle u fon, i sve radi kao japanac! :)

Ja imam iPhone 3g 4.1fw i ovu poslednju verziju sto ima na Cydia-i da se skine (pazi da ne skines crack verziju), i sve radi kako treba, nema se brines, samo pazi sta palis u settings-u (tipa sounds,alerts,bagdes, to ti ne treba)) :)
Sharky ti je okacio link, pazari i gas :)

Encephalon
03-12-2010, 14:01
Jel postoji krekovana iblacklist-a? Nikako ne mogu da nadjem activation key.

studioton
03-12-2010, 14:57
krekovana ne radi kako treba.. nemoj ni da pokusavas

.::Lucas::.
05-12-2010, 19:05
Znaci, ima da puknem. Imam VISA Electron karticu, i kada je pokusam registrovati na PayPal, izbaci mi sledece:


The credit card number you have entered cannot be verified. Only credit cards from approved countries may be used on PayPal.

Sad me zanima kako ste vi kupovali preko PayPal-a?! Stranom Visa karticom?

studioton
05-12-2010, 20:26
Jedino kartice banca intese mogu da se koriste iz srbije za paypal i to na hr

Ja sam vezao visa internet preko banca intese na paypal


Sent from my iPhone using Tapatalk

woya90
05-12-2010, 20:46
em to ...em visa electron nije namenjena za kupovinu preko interenta jer pozadi nemas onaj kod... tako da dzabe pokusavas...jedino kartice sa celim brojem racuna na njoj i ako su brojevi i slova izbacena onda mozes... ;)

ne znam za paypal za hr... ja imam za usa ;)

.::Lucas::.
05-12-2010, 22:29
To sto pricas nema veze s mozgom, kupovao sam na godaddy.com sa njom, a naravno da ima CSC kod sa zadnje strane kartice.

U pm i PayPal i kupovina licence.

woya90
05-12-2010, 22:39
To sto pricas nema veze s mozgom, kupovao sam na godaddy.com sa njom, a naravno da ima CSC kod sa zadnje strane kartice.

U pm i PayPal i kupovina licence.

sry... ja imam reiffeisen visa electron i na kartici imam samo zadnje 4 cifre...
mozda ti imas neku drugu visa electron... :)

thepace
06-12-2010, 00:32
kupite preko cydie i amazon naloga

.::Lucas::.
06-12-2010, 19:41
Poslao sam mail na [email protected] i odgovorio mi je doticni Flavio Almeida da samo preko paypal-a moze da se kupi licenca (e da, + za zaista brzi odgovor sa njihove strane). Kada udjem u Cydiu, ne vidim da je medju proizvodima izlistan iblacklist. @thepace, mozes mi objasniti kako to ide preko cydie i amazon naloga?

thepace
06-12-2010, 19:44
Poslao sam mail na [email protected] i odgovorio mi je doticni Flavio Almeida da samo preko paypal-a moze da se kupi licenca (e da, + za zaista brzi odgovor sa njihove strane). Kada udjem u Cydiu, ne vidim da je medju proizvodima izlistan iblacklist. @thepace, mozes mi objasniti kako to ide preko cydie i amazon naloga?

e jbg ako su ti oni rekli tako onda je druga stvar, ja sam mislio da sve aplikacije mogu preko cydije a ona podrzava i jedno i drugo, moja greska :(

iblacklist nisam ni trazio tamo jer me aplikacija ne zanima tako da nisam znao da nije izlistana

dacko
07-12-2010, 13:21
Ja sam kupio preko paypala, tako sto sam odabrao hrvatsku kao drzavu i koristio master card od banke inteze...

Nema drugog nacina. Kuckao sam se sa njima dosta mailova.