PDA

View Full Version : iPAD movies download



vikhiiz
23-11-2010, 21:25
S obzirom da sam u temi "Ubacivanje filmova" došao do problema, shvatio sam da za sada nema rešenja, pa sam odlučio da potražim pomoć:

Odakle skidati filmove za iPAD, dakle ne za iPhone ili iPod (zbog rezolucije)?
1. Da li imate neki sajt?
2. Da li postoji neki app (kao instalous) sa kog može da se skidaju samo filmovi?

--------------------------------------------------------------------------------
A evo razloga postavljanja ove teme:

Ne razumem kako funkcioniše VLC player... A zašto?
Na kompu ga koristim za sve fajlove, ali kako i na koji način ubaciti recimo x.264 koji opušteno može da se gleda sa VLC za PC...
Ili ja definitivno ne razumem kako ovo funkcioniše?! :S

EDIT: Izgleda da sam skontao Nisam znao da imam objašnjenje kad se pokrene app ...

EDIT2: Ubacio sam x264 od 4,5gb... Prijavljuje mi da će loše raditi (sporo), a to se i manifestuje... dakle NEMOGUĆE je gledati ovu vrstu filmova na iPad-u...
A meni pun HDD samo ovog formata!

Može li neko da da neki sajt za skidanje filmova za iPAD u nekom formatu koji će raditi a gde će kvalitet biti približan ovom gore pomenutom!
HVALA

EDIT3: Evo sad gledam neku reklamu za iPAD u kojoj se govori da pušta HD filmove? Pa kako pušta, kad ovaj moje (x264) NEĆE!!! AAAA!

torla
23-11-2010, 21:30
ovako sam ja pokreto video preko VLC-a:
ides ifile nadzes video kliknes on ti ponudi ipod player ili VLC..

woffer
23-11-2010, 21:31
Koristi buzz player hd

On pokrece sve bezproblema!

vikhiiz
24-11-2010, 10:18
@Woffer: S obzirom da sam update-ovao iPAD, nisam još ubacio ovaj tethered JB, tako da nemam JB (pa ne mogu da probam BuzzplayerHD)... Ne znam da li da čekam novi JB... Ako nešto uradim, postovaću kako i šta se dešava sa Buzz-om, ALI

mogu da potvrdim da je @Juga u pravu! Ista stvar i kod mene!

Nesha
24-11-2010, 14:22
Buzz pusta sve sto cinex i vlc nisu hteli da mi puste. Najveci plus mu je network streaming, i odlicna podrska za titlove.

Ja sam odradio jb tethered za iPad i imam sve navedene prog na 4.2.1

Belgrade011
10-12-2010, 18:37
jel moze neko da napise neko upustvo za BUZZ player mislim da bi svima koristilo.
Ja sam ga instalirao ali sada nemam blage veze kako se ubacuju filmovi i kako se ubacuju titlovi is slicno.

vikhiiz
10-12-2010, 19:08
Nema uputstva :)
Uđeš u iTunes, priključiš iPad/iPhone, gore u tabovima izabereš apps (videćeš iPad/iPhone desktop/springboard i sve apps koje imaš na uređaju)... Na toj stranici skroz dole će ti se pojaviti Buzz player i desno od njega prozor za "dokumenta" što u tvom slučaju čine filmovi... Uzmeš film i prebaciš ga sa kompa u taj desno prozor... i voila :)
Eto ti filma na Buzz playeru..
Samo je izuzetno glupo ako imaš recimo pored Buzz playera i VLC i CineXplayer, tada moraš da isti film ubaciš u sva tri plejera da bi mogao da gledaš film na jednom od njih...

Belgrade011
10-12-2010, 19:53
hvala puno,
a prevod kako da ubacim tu?

vikhiiz
10-12-2010, 19:55
Samo napravi da ime fajla (filma) bude isto kao i prevod... tj. obrnuto :) Ubaci ih oba u isto vreme (a i ne moraš...) :)

Belgrade011
10-12-2010, 20:17
ti si genije.. hvala puno :) imas pice za ovo :)

vikhiiz
10-12-2010, 20:22
@Belgrade011: Opušteno :) Samo prenosim znanje, koje sam takođe stekao na forumu... ali sam vremenom shvatio da nije bitna količina znanja koju neko poseduje, već brzina odgovora na moj problem (tzv. response time)... To sam i ja počeo u poslednje vreme da cenim, mnogooo :)

Uživaj :)
Odmah da ti kažem, nećeš se oduševiti ako budeš hteo HD filmove (format .h264)... avi radi korektno...
Probao sam i VLC i BUzz i CineXplayer... Cine radi najbolje (na mom 3gs)... ali ne pušta HD... ovi puštaju ali bolje da ne puštaju :)

Eto :)

Belgrade011
10-12-2010, 20:29
e bas to :)
ma ja na 3gs necu pokusavati da gledam film, posto imam IPAD :)
on je kao stvoren za to..
samo sto nisam znao kako se prebacuju filmovi a sada zahvaljujuci tebi znam :) ide i prevod i film :)
imam i taj cineX pleyer ali on nesto nece.. tako da mi je BUZZ bas extra :)

Urosipad
13-02-2011, 16:52
A da li postoji mogucnost da se skida film direktno na ipad sa nekog sajta i da se pusta u nekom playeru ?

vlajcecar
16-02-2011, 02:50
Najbolji je AvPlayerHD pusta bukvalno sve formate, cak cita i srt i sub i txt.. Sve samo film i prevod treba da vam budu istog naziva da bi ga citao..:)

pinturicio
21-08-2011, 10:00
Prebacio sam film u documents kao sto ste I rekli I pusta ga normalno I na avplayer-u kao I preko buzz-a.Jedino sto jos nisam uspeo da namestim I prevod da mi ide,iako sam ga stavio zajedno sa filmom i promenio sam ime kao sto set rekli da je potrebno.Svaki odgovor bi mi mnogo znacio.Hvala unapred!!!

Sandi
21-08-2011, 12:25
Naziv titla mora biti identican kao naziv filma. Proveri jer je dovoljno da je jedna tacka vise ili manje i nece raditi.

pinturicio
21-08-2011, 23:09
Izmenio sam prevod u indentican naziv sa filmom ali problem je sto ga on automatski kada ga prebacim u documents na kraju doda .zip
Onda sam pokusavao da promenim to .zip na kraju preko avplayer-a ali on na to nije reagovao i ostajalo je isto i nije zeleo da pusta prevod.Inace prevode skidam sa podnapisi.net

djakza
21-08-2011, 23:47
Jel unzippujes prevod? Izvadis prevod iz Zipp-a, pa onda ubacis?

pinturicio
22-08-2011, 01:16
Ipak je bilo to a meni nije palo ni na pamet da treba da se unzip-uje.
Hvala puno!!