PDA

View Full Version : Sbsettings pitanje



fanste
23-11-2010, 16:48
Da li postoji opcija da se umesto Toogle-a nekog postavi aplikacija koja bi se pokretala? Neke aplikacije ne bih da trazim po Springboardu, nego hocu iz Sbsettings da pokrenen.. Znam da ima Dock opcija, ali bih voleo bez tog koraka gde otvaram Dock.. Hvala :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

OzzY
23-11-2010, 16:59
Za te stvari postoji Dock na samom Springboard-u. :p

iKnez_95
23-11-2010, 17:06
Nisam dobro procitao prvi post

fanste
23-11-2010, 17:56
Za te stvari postoji Dock na samom Springboard-u. :p

Znam taj Dock napomenuo sam gore, ali su mi sitne nekako ikonice na njemu i previse blizu.. Ima li nesto da se tamo gde je Data i ostalo ubode kao precica, ako me razumes?


Sent from my iPhone using Tapatalk

iKnez_95
23-11-2010, 18:42
Sorry, nisam do kraja procitao tvoj prvi post. Kontam sta ti treba, al jbg - ne znam nista.

fanste
23-11-2010, 19:01
Jbg. nema ni od googlanja nista :) Radice dock dok tako nesto ne smisle :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

OzzY
23-11-2010, 19:05
Znam taj Dock napomenuo sam gore, ali su mi sitne nekako ikonice na njemu i previse blizu.. Ima li nesto da se tamo gde je Data i ostalo ubode kao precica, ako me razumes?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam mislio na Dock u SBSetting-u vec na Springboard-ov dock, znas onaj u donjem delu ekrana na kom stoje 4 ikonice i koji se ne pomera kad listas Springboard. U svakom slucaju sam se salio. :D

iKnez_95
23-11-2010, 19:08
@Ozzy: To se odnosilo na mene. Onaj moj prvi post koji sam edit-ovao. U njemu sam napisao da ima isti takav dock u SBSetinngs-u i da moze njega koristiti. Ali u prvom postu pise da treba nesto OSIM toga, al ja ga nisam do kraja procitao.

fanste
24-11-2010, 06:05
Ozzy bash si vickast xD
Mislim da bi to pomoglo 3g-u na brzini pokretanja aplikacija.. Jer dok ja izadjem iz aplikacije, nadjem na Springu pokrenem.. Koristim i Aktivator ali tu nema neke korisne opcije sem dupli klik po taskbaru :)


Sent from my iPhone using Tapatalk