PDA

View Full Version : problem sa internetom



bigas13
15-11-2010, 23:12
imam iphone 4g od skoro.
kad god hocu da odem na internet ,kaze da nema internet konekciju iako sam je namestio i vec isao. onda moram restart springboard i uvek uspe.. onda opet prodje sat,dva da ne odem na net,i kada opet krenem da se konektujem opet isto.. da li neko mozda zna u cemu je problem? hvala

max_serbia
15-11-2010, 23:27
wireless konekcija ili sta?

polut
17-11-2010, 07:48
kada udjes u Settings>Wi-Fi>Choose a Network>odaberes svoju mrezu, ides na plavu strelicu u desno i imas opciju Auto-Join (ON-OFF), stavi na ON i kada god telefon bude u mogucnosti da se poveze na tu mrezu, on ce se automatski konektovati.

bigas13
17-11-2010, 10:24
nije u pitanju wifi vec normalno preko operatera.. vip u mom slucaju? da li neko zna u cemu je problem?

Exileus
17-11-2010, 14:34
mislis na gprs ?


meni se desava recimo da se samo od sebe obrishe gprs podesavanja na telenoru i za mms, ne znam zasto

Tako jednostavno nestane kad se njemu cefne.

Prvo sam mislio da je do restartovanja telefona, ali ipak nije, jednostavno kako mu dodje.


Nije da je neka frka, samo ukucam username telenor i pass telenor i to je to, al' nervira :D

predator_dv
17-11-2010, 14:48
Ista situacija i kod mene.. Dakle postavke za GPRS su uredu i ne brisu se ali jednostavno izgubim konekciju, respring kod mene ne funkcionise moram uraditi rebot i onda nakon nekog vremena opet dodje.. Imam osjecaj da je to do JB mada nisam siguran jer sam pokusavao osposobiti FaceTime..pa iz cydie dodavao razne carier reset-e i fixove, sve sam to deinstaliso ali mozda je nesto ostalo pa ga buni.. Mozda da probas restore pa ponovo JB

bigas13
26-11-2010, 15:47
proradio mi je internet i sad je stalno tu mislim na gprs,a sve sto sam uradio jeste da sam izvadio i vratio karticu,odma su mi se pojavila polja za ukucavanje konfiguracije i od tada radi,kao i facetime... samo jos mms nece da mi proradi pored tacno unetih parametara.. na vip mrezi sam.. zna li neko resenje?