PDA

View Full Version : Iphone 4, sporo učitavanje youtube-a



Cvetna
12-11-2010, 01:13
Pozdrav! Evo kao što u naslovu piše, imam problema sa učitavanjem clipova, užasno sporo ide! U safariju i svugdje sve normalno radi, samo mi youtube ide sporo... Speed test mi uredno pokazuje punu brzinu, 4 mbps...na laptopu isto sve normalno učitava...
Clipove slabije kvalitete full brzo učitava, a ove malo bolje kvalitete užasno sporo. Kad se spojim na neki drugi ruter onda je sve clipove ucitava brzinom munje, tak da ne kužim... Dal možda postoje nekakve postavke ili nešto za router? Ne znam u cemu je problem. Router je: Siemens gigaset sx 763.
Hvala unaprijed

Byakuya
12-11-2010, 01:16
Da li si probao kako ti radi yt na nekom drugom wifi...neki kafic,kod ortaka...

Cvetna
12-11-2010, 01:19
Na drugom wifi radi sve normalno... A ruter je prakticki nov, 2mj mozda star, tak da sumnjam da je kaj otislo...jer sve ostalo normalno radi...

mallena
12-11-2010, 01:24
Mozda je do protoka inteneta ;)

Cvetna
12-11-2010, 01:37
Nista ne skidam za to vrijeme niti sam s ikakvim drugim kompom na netu za to vrijeme kad je sporo... Od kad sam kupio mob se to događa, znaci vec oko 2mj... A na 3gs-u mi se to nije događalo... :-/

Cvetna
13-11-2010, 15:42
Malo sam citao i skuzio da je problem u yt app-u... Kad idem preko safaria onda je sve oke... Preko yt app-a ucitava clipove u hd kvaliteti pa je zato tak sporo... Nadam se da ce u 4.2 firmware-u to popravit jer sam vidio da vise ljudi ima s time problema.

polut
17-11-2010, 09:07
mislim da i samim podesavanjem wireless routera mozes da popravis brzinu, tj imas onih 10tak kanala da izmenjas, pa probaj mozda da nadjes neki tutorial na netu za svoj ruter, pa pokusaj , nista te ne kosta. i ja sam imao yt na 3g, i radio je normalno, nakon toga na 3gs nije uopste radio , izbacivao je poruku "this movie format is not supported", i na iPhone4 takodje iako je simfree, napominjem da ruter nisam menjao. to me je toliko izludjivalo da sam trazio po netu i nasao neka misljenja da do te greske moze biti i do samog routera, cackao sam malo po settingsu routera,menjao te kanale i you tube je proradio kao sat.

Encephalon
08-12-2010, 09:35
Nisam uspeo da nadjem temu pa sam mislio da pitam ovde, posto ima veze sa youtube. Podigao sam nov 4.1 i sada mi pise da ne moze da se konektuje na youtube. Da li neko zna razlog? Jel mogu da resim nekako ili moram ponovo da podignem firmware?

.stefan
08-12-2010, 11:13
Ako nisi aktivirao telefon originalnom karticom,to moze biti problem....

Encephalon
08-12-2010, 11:33
Znaci moram ponovo sve ispocetka? Auu nisam znao da je treba sa mojom karticom da aktiviram. :(

Dexy
08-12-2010, 12:42
ovakav problem i mene muči od kad imam i4 ....sa 3gsom na istom rutera nemam nikakvih problemac i sada nedavno sam zamjenio ruter za neki stariji i sad mi sve radi na i4 , yt čita odlično,kao na kompu.....stvar ti je u routeru

.stefan
08-12-2010, 20:54
Znaci moram ponovo sve ispocetka? Auu nisam znao da je treba sa mojom karticom da aktiviram. :(


Ne sa tvojom karticom,nego sa karticom mreze sa kojeg je iphone,tom prilikom se dodele odgovarajuci sertifikati i tih problema nema...

Encephalon
09-12-2010, 14:27
Pa da to sam i mislio sa karticom sa kojom je kupljen, posto sam ga uzeo sa at&t karticom. Hvala