PDA

View Full Version : симфри швајцарци и сви без трули јел радите апдејт?



Alsesandarbre
11-11-2010, 03:43
Не знам да ли да радим или да набављам Швајцарску картицу и мењам ип адресу? :confused:Па ме интересује шта ћете ви радити пошто не бих желео ипод тач :)

hardmax
11-11-2010, 09:11
1. 4.2 update još nije izašao
2. jailbreak ne postoji za 4.2 jer pročitaj br.1
3. ako ti se desi lock nakon update-a ti si statistička greška
4. Sim free je samo jedan ne postoje verzije Sim free iPhone-a.

Alsesandarbre
11-11-2010, 13:29
1.знам да није изашао
2.знам да не постоји
3.нисам ја, ваљда је мобилни :) а како онда у аплу могу да кажу да имају права да закључају и још наплате човеку откључавање?(немој погрешно да ме разумеш и ја бих волео да је симфри симфри али сам само реалан). било је доста приче о овоме тако да не очекујем одговор него сам кажем.
4.надам се да је тако
написао сам питање јер ме интересује мишљење других форумаша који имају швајцарске ителефоне да ли ће да раде и како апдејт ( ваљда имају мишљење независно од тога да ли је изашао апдејт, џеилбрејк ).схватио сам да је твоје мишљење да је то глупост, још ако имаш телефон из швице и тако гледаш на то свака ти част.

vladastosic
11-11-2010, 13:35
Pa odgovoreno ti je na pitanje, ali ne zelis da citas... koliko puta treba ponoviti. Hoce li administratori da obrisu nepotrebne teme i da moje tri recenice stickuju.

Simfree telefoni se ne mogu zakljucati.
Apple ne naplacuje otkljucavanje telefona.
Misljenja su nebitna, cinjenice su vazne.

djalf
11-11-2010, 14:10
Vlada je sve objasnio i sve je tako kako je napisao. Uzmi Simfree i uzivaj kao i ja ;)

Alsesandarbre
11-11-2010, 14:21
лол ја само желео да знам како ће људи да раде апдејт а ти покренуо опет расправу да ли може или не може да се закључа..реалност је да се закључао један швајцарац и један италијан и да је једној особи наплаћено откључавање ти ако ниси видео или не желиш да видиш то је твој проблем.будите реални само то..

djalf
11-11-2010, 14:25
Niko nije video jer doticni nije prilozio nikakav dokaz da se to desilo.
Ja sad mogu da pricam da mi je Francuski iPhone 4 sa Orange mreze postao Simfree sam od sebe, da li bi poverovao bez dokaza?
Ovakve teme cemo ubuduce brisati po vidjenju, zato ne pokusavajte da ih otvarate!
Bottom line:
SIM FREE SE NE MOZE ZAKLJUCATI!!!

zexx0r
11-11-2010, 18:08
Lično obećavam da ću sledeći put kada vidim srbende koje kucaju ИП адреса и иПхоне, brišem postove. U redu je sve, ali ovo već ide u krajnost.