PDA

View Full Version : itunes account!!



iphon
02-11-2010, 22:20
Dali je nekako moguce napraviti itunes account bez onog koda....ali da ide preko itunes 10....

Byakuya
03-11-2010, 00:32
udji u itunes...onda u appstore...zatim nadji neku aplikaciju(tipa top 10) udjes u nju i izaberi da je kupis...onda itunes trazi user name i pass...tu kliknes na make new account ili kako vec i onda ces videti da imas jos jednu opciju None....i to ti je to...napravis account kazes da si npr iz amerike i nadjes koji je zip kod u toj zemlji...

iphon
03-11-2010, 18:27
da ali meni onda trazi da platim sa kreditnok kartici....

BaneK
03-11-2010, 21:31
Isprati ovaj tutorial.......

http://www.isrbija.net/showthread.php?t=2391


ili ovaj sto ga je @iverlin napisao

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store
3. Onda tu desno od iTunes store a imate App store idite na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imate top free app. Izaberite bilo koju free app da bi napravili acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobili opciju NONE
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount
6. Onda tu radite po uputstvu unesite vas mail i sve po redu
7. Kad unesete mail i zeljeni password, idete na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberite NONE
8. Unesite slobodno vase ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberete New York, State izaberete Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon ja sam uneo 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idite na continue, i tad treba da dobijete mail sa aktivacionim linkm
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozete sve free aplikacije da skidate bez problema, ali ko hoce moze po zelji da izabere bilo koju drugu zemlju.

iphon
03-11-2010, 22:30
e hvala puno svima...nisam video ono none posto u itunesu 10 to nije crveno nego se jedva vidi...napokon sam uspeo da napravim account... :P

FOX river
12-11-2010, 14:20
Jedno pitanje u vezi iTunes store-a i samog programa.

Trenutno sam u Austriji i kacio sam iPhone ovde na komp, iTunes i AppStore su od tada na nemackom tj. iPhone me je prebacio na austrijski iTunes store i sada naravno ne mogu ni ono sto je besplatno da skinem ili update-jem jer mi je nalog americki. Kako da ga vratim na americki?

I drugo pitanje: kako da ukljucim manuelnu kontrolu muzike i videa na iTunesu a da se ne sinhronizuje i obrise mi sve sto imam na telefonu. Moja ideja je da lepo izvucem svu muziku iz samog foldera var/mobile/media... al me mrzi da radim sve to zbog 3-4 pesme koje bi prebacio.