PDA

View Full Version : ring za posebne kontakte



dario-ri
02-11-2010, 04:13
postoji li koji app da ina ring za svaki kontakt posebno?
imam sad anyring koji zvobi ali od prelaska na 401 on i dalje radi ali ga nemogu otvorit jer imam crash... ali sad imam potrebu za dodjeljivanjem posebnog zvona nekim kontaktima??

vikhiiz
02-11-2010, 15:00
Možeš, ali moraš svaki kontakt posebno da edituješ i dodeliš mu bilo koji ringtone! To radiš iz imenika...

zlaja 1967
20-11-2010, 08:37
Treba mi pomoc imam iPhone4 ali se bas ne snalazim sa njim posto sam uvek imao Nokia telefone,interesuje me kako da pesme koje ubacim u iphone dodelim razlicitim kontaktima u imeniku posto mi dozvoljava samo njegove fabricke melodije.
Hvala unapred.

igne
20-11-2010, 08:53
Instaliraj aplikaciju AnyRing sa Cydia

http://www.isrbija.net/showthread.php?t=6482

.stefan
20-11-2010, 13:20
@zlaja_1967: imas sajt www.audiko.net na njemu imas dosta ringtonova koje mozes da skines u formatu koji odgovara iphone-u,ima bas dosta ringtonova(cak imaju i nasi izvodjaci).Kada ih skines na desktop otvori iTunes i sa leve strane ces videti deo Ringtones,samo uzmi i prevuci ih u taj lrozor,oni ce se iskopirati u iTunes i pojaviti se...

Nakon toga kad prikacis iphone,izaberes njega sa leve strane,a sa desne na prozoru ides u karticu Ringtones i samo cekiras Sync all ringtones ili tako nesto...nakon toga odradis Sync u donje desnom uglu i kada se sve to zavrsi,tamo gde ti se nalaze fabricki ringtonovi,nacice se i ovi koje si ti ubacio.Nakon toga u contacts,editujes kontakt koji zelis i dodelis mu ringtone po izboru...

zlaja 1967
21-11-2010, 08:57
Hvala lepo uspeo,da li tako nesto ima i da se doda sms ton razlicitim kontaktima?
Hvala unapred.