PDA

View Full Version : Problem ubacivanje muzike u iphone



josip122
29-10-2010, 20:21
Naime imam problem da mi nece da ubaci muziku u Iphone preko Itunesa,spojim Iphone na kom i napravim folder ubacim muziku u njega uradim sync,ali muzike nema u iphonu,vec godinama na isti na nacin ubacivam muziku u ipod i nemam nikakvih problema,ne znam zasto mi nece da ubaci u iphone muziku,da li zna netko do cega bi moglo biti

valdy
29-10-2010, 20:34
ja tebe ne razumem uopšte.Hajde lepo,jasno i čitko postavi pitanje.

josip122
29-10-2010, 20:52
Spojim mobitel sa kompjuterom otvorim Itunes u itunes-u sa lijeve strane napravim folder i ubacim muziku u folder koji sam napravio i onda idem na iphone na music i odaberem taj folder i idem na sync,odradi sync,ali muzike u iphonu nema,jel sada jasnije ? :D

dzenopoljac
05-11-2010, 07:35
Ja imam identičan problem na svom iPhone-u. Na 3G-u tih problema nisam imao, ali me iP4 sad nešto zeza. Pritom ne mogu muziku da ubacim ni koristeći SharePod. Ništa mi nije jasno :(

polut
05-11-2010, 08:51
probajte da osvezite prvo muzicku datoteku iTunes-a sa folderima na racunaru, mozda je nesto pobrkao sa putanjama prema fajlovima ili ste vi pobrisali neke fajlove koje kreira iTunes. ne sme da bude greske.

josip122
05-11-2010, 17:13
Ja sam problem rijesio tako sto sam na svom laptopu kreirao drugi User i sa njim se prijavim na laptop instalirao Itunes i sad bez problema ubacujem muziku u Ipod.

dzenopoljac
06-11-2010, 22:35
Ma mora da može jednostavnije da se reši. Malo mi je bezveze da stalno radim Switch User plus sad bih morao kompletno da sredim iTunes biblioteke itd...

EDIT: Rešio sam problem. Tokom sinhronizacije sam odčekirao INCLUDE VOICE MEMOS i sve je proradilo :) Inače, koristim iTunes 10.1