PDA

View Full Version : iPhone 4 potreban dobrovoljac



rslaven
26-10-2010, 02:09
Pozdrav svim iPhorumovcima, evo ovako sad 30. 10. bi trebao da dobijem iz Svajcarske nov iPhone 4, ne znam ni koja je verzija softvera, a ni dali je simfree... Sto se tice iPhone-a prosle godine sam imao 3gs i to sam ga kupio polovnog i bio je uradjen jailbreak tako da znam samo da skinem neku aplikaciju i da je instaliram...
E sad meni bi trebao jedan dobrovoljac koji se dobro razume u iPhone 4 da mi sve lepo step by step objasni... Molio bih da mi se javite preko pp pa bih vam ja ostavio svoju msn adresu, mislim da je tako lakse da kontaktiramo moze i preko skype-a ili facebook-a... Bio bih vam jako zahvalan i rad da platim ako je potrebno za te instrukcije. Hvala!
:vb_cheers:

Byakuya
26-10-2010, 02:12
mislim da treba da krenes od koriscenja Search mogucnosti foruma...tj da malo prosvrljas po istom dok ti telefon ne stigne....i onda shvatis da ti ne treba step by step vec da to mozes sam...

a ako i onda zapnes,racunajuci da je telefon stigao, upitaj sta treba...

iSavcic
26-10-2010, 02:16
Slazem se sa Byakuya. Ovako unapred cete sve samo zbuniti! Jer bi pitao a ne znas konkretno sta! Nema puno razlike izmedju 3Gs i iP4. Ako je simfree sve ce ti biti lako! pozz

rslaven
26-10-2010, 02:28
Znam da sam trebao jos da sacekam da prvo dobijem taj telefon pa tek onda sve ostalo ali ovim sam hteo samo da nekoga sebi "rezervisem" ko ce mi pomoci kad dobijem taj mob... iSavcic pogledaj pp

Juga
26-10-2010, 02:51
Xxxxxxxxxxxxx

rslaven
26-10-2010, 03:04
Ok shvatio sam, javicu se onda kad dobije telefon, u svakom slucaju hvala na odgovorima...

Byakuya
26-10-2010, 03:05
nema frke...ako zagusti mi smo tu...ali nema smisla spekulisati o necemu sto jos nije stiglo...trebaju nam detalji jer je u njima car :D

stefaneli
26-10-2010, 15:58
Iz licnog iskustva mogu da ti potvrdim ovo sto je Byakuya rekao. Trebalo bi da malo detaljnije pogledas forum i kada ti stigne tel 99% ces znati. Jos si ti imao 3Gs pre toga. Meni je i4 bio prvi iPhone, mesec dana pre nego sto sam dobio tel, gledao sam forum i kada sam ga dobio, lagano sam sam odradio veci deo posla. Naravno, sto nisam znao, dobio sam pomoc sa foruma, HVALA @iSavcic. Tako da sve sto ti zatreba, pitaj, ima tu dosta ljudi koji su spemni i znaju da pomognu.... Pozzz... :D

magistar0
27-10-2010, 10:11
evo mozes se meni javiti.JA cu ti odrzat instrukcije sako hoces.