PDA

View Full Version : Kako najlakse prebacivati slike sa iPhone na iPad 'u letu'?



Nesha
21-10-2010, 10:51
Zanima me kako najlakse i najbrze prebaciti recimo slikanu sliku sa iPhone na iPad, bez sync sa iTunes?

Trenutno jedino resenje koje znam je Bump, ali me smara svaki put da cukam uredjaje a cesto moram i da ponovim da bi transfer krenuo.

Kapetan
21-10-2010, 11:08
Ja to radim preko mail-a. Najjednostavnije i najbrze je.

Ukoliko nemam wifi blizu,imam mywi na telefonu i mogu za tren da se konektujem i skinem postu na iPad-u.

Cini mi se da je mobile.me dobro resenje ali se placa. Ako ti to odgovara nije losa varijanta.

iSavcic
21-10-2010, 11:09
Wifi-mail!

Juga
21-10-2010, 11:11
Xxxxxxxxxxxxx

Nesha
21-10-2010, 11:37
Juga, hvala, program se zove mover+ (nema i : )
Odlican je, moze i preko BT u slucaju da WIFI nije dostupan.

Mail je ok, ali ne i prakticnije resenje od Bump za mene.
1. Rezolucija slike se umanjuje kada se salje na email (znam znam neki ce reci iOS4 ima mogucnost izbora)
2. Ne volim da punim inbox raznim stvarima, niti da cekam da se uploaduje veca slika

polut
22-10-2010, 16:19
ako moze i prebacivanje preko bluetooth konekcije to bi bilo stvarno najelegantnije resenje.

woffer
22-10-2010, 16:29
dropbox

program u appstoru, samo u kutiju u programu dovuces sta ti triba photo, video... i di god instaliras program imas sve sta si stavio unutra! program se moze instalirat i na comp!
meni osobno je jos super sta kad stavis neku sliku u svoju kutiju mozes dobiti direktan link kojeg samo copy paste ako zelis nekome pokazat sliku (ovdi na formu zelis stavit link od slike sa iphona direktno preko iphona)

Juga
22-10-2010, 18:31
Xxxxxxxxxxxxx

shusha
22-10-2010, 18:56
Ja koristim Camera kit conector za iPad, samo ih spojim kablom i sve se zavrsi za par sekundi!

polut
07-11-2010, 23:01
Zanima me kako najlakse i najbrze prebaciti recimo slikanu sliku sa iPhone na iPad, bez sync sa iTunes?

Trenutno jedino resenje koje znam je Bump, ali me smara svaki put da cukam uredjaje a cesto moram i da ponovim da bi transfer krenuo.

Sto se tice prebacivanja slika sa iPhone na iPad i obrnuto, koristeci bluetooth konekciju, najelegantije resenje je da skines sa installous ili apptrackr aplikaciju koja se zove BluetoothPhotoSharePro, perfektno povezuje dva uredjaja i prebacuje slike jednim klikom. Probaj, neces se pokajati. napisi kako ti se dopada kada ga isprobas.

Nesha
08-11-2010, 00:26
Evo probao i evo mali review do sada probanih.

Prvo mesto:
Bump
- za: mogucnost slanja vise slika jednim potezom, sto je jako bitno ako saljete 30 slika recimo
- protiv: nema native app za iPad pa mora da se zumira, ne moze video da se salje, a i smara treskanje uredjajao uredjaj svaki put

Mover+
- za, salje i preko wifi i preko bt, ima app i za iphone i za iPad
- protiv: mora jedna po jedna slika da se salje, i dosta je nepregledno za slanje veceg broja slika

BluetoothPhotoSharePro
- protiv, moze da salje samo preko bt, sto je znatno sporije od wifi ako je dostupan, i takodje ne moze vise slika da salje istovrmeno, a ne moze ni video da salje.

Hvala svima na predlozima